2019. godina – A01 – Kružne utrke

Naslovna 2019. godina – A01 – Kružne utrke
by admin

DISCIPLINA A01 – UTRKE NA KRUŽNIM STAZAMA
KONAČNI REZULTATI

GRUPA 1 – 1400

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Frane Jukić AK Oneum x x 30 30 30 13 x x 103
2. Ante Kriste AK Župa Dubrovačka x x 28 28 19 12 x x 87
3. Nikola Radnjić (MNE) AMSK Kotor x x 11 21 26 19 x x 77
4. Davor Sertić AK Delta Sport x x 21 16 12 10 x x 59
5. Ivan Petrušić AK Župa Dubrovačka x x - - 20 30 x x 50
6. Igor Tomljanović AMKK Cobra x x - - 28 20 x x 48
9. Maroje Batina AK Dubrovnik Racing x x - - 16 28 x x 44
7. Robert Antunović AK Trogir x x od 20 14 10 x x 44
8. Marijo Barović AK Župa Dubrovačka x x 14 7 6 17 x x 44
10. Hrvoje Vukoje AK INA Delta x x 17 10 8 8 x x 43
11. Teo Blažević AK Ragusa Racing x x - - 15 15 x x 30
12. Mirko Pendo AK Dubrovnik Racing x x - - od 26 x x 26
13. Grega Šimunovič (SVN) Grega Šimunović x x - - 10 6 x x 16
14. Ivica Marić AK Delta Sport x x od 13 - - x x 13
15. Marko Rušnjak AK Zagorje x x od 4 - - x x 4
16. Dragan Vodopija AK INA Delta x x ns 3 od ns x x 3
- Nikša Blažević AK Ragusa Racing x x - - ns - x x 0

GRUPA 2 – 1600

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Antonio Hernaut AK Župa Dubrovačka x x 15 25 23 20 x x 83
2. Zlatko Brozović AK Belson Nostalgija x x 12,5 19 16 16 x x 63,5
3. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing x x - - 30 30 x x 60
4. Stipe Medić AK Župa Dubrovačka x x - - 26 28 x x 54
5. Nikola Kitin AK Ragusa Racing x x - - 20 21 x x 41
6. Dejan Vujašin (BIH) AKK Profesional x x 25 - - - x x 25
7. Draško Cunjak (BIH) AKK Profesional x x 19 - - - x x 19

GRUPA 3 – 2000

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Maro Franić AK Dubrovnik Racing x x 15 19 25 30 x x 89
2. Milorad Drinić (BIH) AKK Profesional x x 25 25 - - x x 50
3. Valter Nežić AK Buzet Autosport x x - - 14 28 x x 42
4. Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing x x 19 12,5 - - x x 31,5
5. Ivica Marić AK Delta Sport x x - - od 21 x x 21
6. Željko Kukić (BIH) AKK Profesional x x od 15 - - x x 15
- Ante Alduk AK Trogir x x - - ns - x x 0

GRUPA 4 – 2000+

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Zoran Kotromanović AK Dubrovnik Racing x x 25 19 25 23 x x 92
2. Veljko Bubičić AK Dubrovnik Racing x x 19 15 ns 30 x x 64
3. Vedran Kotromanović AK Dubrovnik Racing x x - - 19 18 x x 37
4. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing x x ns 25 - - x x 25

KLASA 1 – N/1400

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Ivan Petrušić AK Župa Dubrovačka x x - - 20 30 x x 50
2. Nikola Radnjić (MNE) AMSK Kotor x x - - 26 19 x x 45
3. Teo Blažević AK Ragusa Racing x x - - 15 15 x x 30

KLASA 2 – A/1400

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Ante Kriste AK Župa Dubrovačka x x 28 28 19 12 x x 87
2. Igor Tomljanović AMKK Cobra x x - - 28 20 x x 48
3. Robert Antunović AK Trogir x x od 20 14 10 x x 44
4. Mirko Pendo AK Dubrovnik Racing x x - - od 26 x x 26
- Nikša Blažević AK Ragusa Racing x x - - ns - x x 0

KLASA 3 – E1/1400

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Frane Jukić AK Oneum x x 30 30 30 13 x x 103
2. Davor Sertić AK Delta Sport x x 21 16 12 10 x x 59
3. Maroje Batina AK Dubrovnik Racing x x - - 16 28 x x 44
4. Marijo Barović AK Župa Dubrovačka x x 14 7 6 17 x x 44
5. Hrvoje Vukoje AK INA Delta x x 17 10 8 8 x x 43
6. Nikola Radnjić (MNE) AMSK Kotor x x 11 21 - - x x 32
7. Grega Šimunovič (SVN) Grega Šimunović x x - - 10 6 x x 16
8. Ivica Marić AK Delta Sport x x od 13 - - x x 13
9. Marko Rušnjak AK Zagorje x x od 4 - - x x 4
10. Dragan Vodopija AK INA Delta x x ns 3 od ns x x 3

KLASA 5 – A/1600

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Stipe Medić AK Župa Dubrovačka x x - - 26 28 x x 54
2. Nikola Kitin AK Ragusa Racing x x - - 20 21 x x 41

KLASA 6 – E1/1600

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Antonio Hernaut AK Župa Dubrovačka x x 15 25 23 20 x x 83
2. Zlatko Brozović AK Belson Nostalgija x x 12,5 19 16 16 x x 63,5
3. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing x x - - 30 30 x x 60
4. Dejan Vujašin (BIH) AKK Profesional x x 25 - - - x x 25
5. Draško Cunjak (BIH) AKK Profesional x x 19 - - - x x 19

KLASA 7 – N/2000

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Valter Nežić AK Buzet Autosport x x - - 14 28 x x 42

KLASA 9 – E1/2000

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Maro Franić AK Dubrovnik Racing x x 15 19 25 30 x x 89
2. Milorad Drinić (BIH) AKK Profesional x x 25 25 - - x x 50
3. Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing x x 19 12,5 - - x x 31,5
4. Ivica Marić AK Delta Sport x x - - od 21 x x 21
5. Željko Kukić (BIH) AKK Profesional x x od 15 - - x x 15
- Ante Alduk AK Trogir x x - - ns - x x 0

KLASA 12 – E1/2000+

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Zoran Kotromanović AK Dubrovnik Racing x x 25 19 25 23 x x 92
2. Veljko Bubičić AK Dubrovnik Racing x x 19 15 ns 30 x x 64
3. Vedran Kotromanović AK Dubrovnik Racing x x - - 19 18 x x 37
4. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing x x ns 25 - - x x 25

REDOSLIJED KLUBOVA

Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. AK DUBROVNIK RACING x x 63 63 80 90 x x 296
2. AK ŽUPA DUBROVAČKA x x 57 60 69 78 x x 264
3. AK ONEUM x x 30 30 30 13 x x 103
4. AK DELTA SPORT x x 21 29 12 31 x x 93
5. AK RAGUSA RACING x x - - 35 36 x x 71
6. AK BELSON NOSTALGIJA x x 12,5 19 16 16 x x 63,5
7. AMKK COBRA x x - - 28 20 x x 48
8. AK INA DELTA x x 17 13 8 8 x x 46
9. AK TROGIR x x 0 20 14 10 x x 44
10. AK BUZET AUTOSPORT x x - - 14 28 x x 42
11. AK ZAGORJE x x 0 4 - - x x 4

Web stranica haks.hr koristi kolačiće kako bi poboljšala korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja stranice prihvaćate uvjete korištenja. Prihvaćam Ne prihvaćam