2019. godina – A03 – Rally – Vozači

Naslovna 2019. godina – A03 – Rally – Vozači
by admin

DISCIPLINA A03 – AUTORALLY PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI

UKUPNI REDOSLIJED

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno

1.

Krisztian Hideg

AK Delta Sport

25

25

25

-

25

x

-

100

2.

Tomas Hrvatin

AK Rijeka

10

10

[8]

15

18

x

12

65

3.

Viliam Prodan

AK Opatija Motorsport

18

15

od

25

od

x

-

58

4.

Niko Pulić

AK Dubrovnik Racing

-

12

18

-

-

x

25

55

5.

Janos Szilagyi

AK Delta Sport

od

18

[od]

18

od

x

15

51

6.

Mateo Butorac

AK Opatija Motorsport

4

8

10

12

15

x

-

49

7.

Juraj Šebalj

AKK Sveta Nedelja

15

[od]

12

-

-

x

18

45

8.

Dario Šamec

AK Zagorje

[od]

6

6

-

-

x

10

22

9.

Marsel Katić

AK Opatija Motorsport

2

4

4

10

od

x

[od]

20

10.

Vladimir Poredski

AK Delta Sport

[od]

1

1

8

-

x

6

16

11.

Damir Krvar

AK Delta Sport

0

0

[0]

od

12

x

2

14

12.

Martin Ravenščak

AKK Sveta Nedelja

6

od

[od]

-

-

x

8

14

13.

Saša Horvat

AK Zagorje

0

0

[0]

-

10

x

1

11

14.

Tomislav Jeffrey Jemrić

AK AD-Astra

0

0

[0]

-

-

x

4

4

-

Marko Domitrek

AK INA Delta

od

0

od

-

-

x

-

0

-

Tonko Šarac

AK Delta Sport

od

od

od

-

-

x

-

0

-

Marin Vuković

AKK Zanatlija

0

0

0

-

-

x

-

0

KLASA 1

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno

1.

Krisztian Hideg

AK Delta Sport

25

25

25

-

25

x

-

100

2.

Janos Szilagyi

AK Delta Sport

od

18

od

-

-

x

-

18

KLASA 2

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno

1.

Viliam Prodan

AK Opatija Motorsport

25

25

od

25

-

x

-

75

2.

Damir Krvar

AK Delta Sport

[8]

18

10

od

25

x

15

68

3.

Juraj Šebalj

AKK Sveta Nedelja

18

[od]

18

-

-

x

25

61

4.

Tomislav Jeffrey Jemrić

AK AD-Astra

[10]

15

12

-

-

x

18

45

KLASA 3

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno

1.

Tomas Hrvatin

AK Rijeka

25

18

15

18

25

x

[15]

101

2.

Mateo Butorac

AK Opatija Motorsport

15

15

18

15

18

x

-

81

3.

Niko Pulić

AK Dubrovnik Racing

-

25

25

-

-

x

25

75

4.

Janos Szilagyi

AK Delta Sport

-

-

-

25

od

x

18

43

5.

Dario Šamec

AK Zagorje

[od]

12

12

-

-

x

12

36

6.

Martin Ravenščak

AKK Sveta Nedelja

18

od

[od]

-

-

x

10

28

KLASA 4

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno

1.

Marsel Katić

AK Opatija Motorsport

25

25

25

25

od

x

[od]

100

2.

Vladimir Poredski

AK Delta Sport

[od]

15

18

18

-

x

25

76

3.

Saša Horvat

AK Zagorje

10

[8]

10

-

25

x

18

63

4.

Marin Vuković

AKK Zanatlija

15

12

15

-

-

x

-

42

5.

Marko Domitrek

AK INA Delta

od

10

od

-

-

x

-

10

-

Tonko Šarac

AK Delta Sport

od

od

od

-

-

x

-

0

KLASA 5

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno

1.

Janos Locher

AK Delta Sport

15

15

12

25

od

x

[10]

67

2.

Krešimir Ravenščak

AKK Sveta Nedelja

25

18

od

-

-

x

[od]

43

3.

Nenad Hrvatin

AK Istra Racing Team

od

25

-

-

-

x

15

40

4.

Tomislav Postružin

AKK Sveta Nedelja

-

-

15

-

25

x

od

40

5.

Marko Čerljenko

AK Rugvica

-

od

18

-

-

x

18

36

6.

Alen Mađer

AK Dubrava

10

-

10

-

-

x

8

28

7.

Igor Mandić

AK INA Delta

12

12

-

-

-

x

0

24

8.

Davor Preksavec

AK Delta Sport

4

8

[od]

-

-

x

2

14

9.

Mario Ban

AK Zagorje

od

6

[od]

-

-

x

4

10

10.

Marko-Oto Juričev Martinčev

AK Delta Sport

6

-

1

-

-

x

0

7

11

Gorana Hunić

AK INA Delta

od

-

2

-

-

x

0

2

GRUPA S1

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno

1.

Davor Preksavec

AK Delta Sport

25

18

[od]

-

-

x

15

58

2.

Mario Ban

AK Zagorje

od

15

[od]

-

-

x

18

33

GRUPA S2

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno

1.

Janos Locher

AK Delta Sport

25

18

15

25

od

x

[10]

83

2.

Marko Čerljenko

AK Rugvica

-

od

25

-

-

x

18

43

3.

Tomislav Postružin

AKK Sveta Nedelja

-

-

18

-

25

x

od

43

4.

Nenad Hrvatin

AK Istra Racing Team

od

25

-

-

-

x

15

40

5.

Alen Mađer

AK Dubrava

18

-

12

-

-

x

8

38

6.

Krunoslav Car

AK Zagorje

15

-

8

-

-

x

-

23

7.

Gorana Hunić

AK INA Delta

od

-

4

-

-

x

4

8

GRUPA H

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno

1.

Igor Mandić

AK INA Delta

25

25

-

-

-

x

25

75

2.

Marko-Oto Juričev Martinčev

AK Delta Sport

18

-

25

-

-

x

18

61

VOZAČICE

Poz. Vozačica Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno

1.

Gorana Hunić

AK INA Delta

od

-

25

-

-

x

25

50

JUNIORI

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno

1.

Martin Ravenščak

AKK Sveta Nedelja

25

od

[od]

-

-

x

25

50

Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,

ali nisu ispunili uvjete iz Članka 37. Dodatka A03 Pravilniku o autošportovima.

(nastup na minimalno 3 natjecanja)

UKUPNI REDOSLIJED

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
-

Mislav Mikulec

AKK Sveta Nedelja

-

-

15

-

-

x

-

15

-

Marko Cavor

AKK Zanatlija

12

-

od

-

-

x

-

12

-

Sandi Garguljak

AK Zagorje

8

-

-

-

-

x

-

8

-

Igor Puž

AK Opatija Motorsport

-

2

-

-

-

x

-

2

-

Igor Mandić

AK INA Delta

-

-

2

-

-

x

-

2

-

Tin Tomljanović

AK Delta Sport

1

-

-

-

-

x

-

1

-

Nino Bogović

AK Zagorje

-

-

od

-

-

x

-

0

-

Branko Jemrić

AK AD-Astra

-

-

0

-

-

x

-

0

-

Luka Latinović

AK Delta Sport

od

-

od

-

-

x

-

0

-

Paolo Mavričić

AK Opatija Motorsport

-

-

-

-

od

x

-

0

-

Matija Novosel

AK INA Delta

0

-

0

-

-

x

-

0

-

Vedran Šipoš

AK Zagorje

-

od

od

-

-

x

-

0

-

Denis Šroler

AK Delta Sport

0

-

-

-

-

x

-

0

KLASA 1

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
-

Denis Šroler

AK Delta Sport

18

-

-

-

-

x

-

18

-

Viliam Prodan

AK Opatija Motorsport

-

-

-

-

od

x

-

0

KLASA 2

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
-

Mislav Mikulec

AKK Sveta Nedelja

-

-

25

-

-

x

-

25

-

Marko Cavor

AKK Zanatlija

15

-

od

-

-

x

-

15

-

Igor Mandić

AK INA Delta

-

-

15

-

-

x

-

15

-

Sandi Garguljak

AK Zagorje

12

-

-

-

-

x

-

12

-

Niino Bogović

AK Zagorje

-

-

od

-

-

x

-

0

-

Paolo Mavričić

AK Opatija Motorsport

-

-

-

-

od

x

-

0

KLASA 3

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno

-

Luka Latinović

AK Delta Sport

od

-

od

-

-

x

-

0

KLASA 4

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
-

Matija Novosel

AK INA Delta

12

-

8

-

-

x

-

20

-

Tin Tomljanopvić

AK Delta Sport

18

-

-

-

-

x

-

18

-

Igor Puž

AK Opatija Motorsport

-

18

-

-

-

x

-

18

-

Branko Jemrić

AK AD-Astra

-

-

12

-

-

x

-

12

-

Vedran Šipoš

AK Zagorje

-

od

od

-

-

x

-

0

KLASA 5

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
-

Nenad Lončarić

AKK Sveta Nedelja

18

-

25

-

-

x

-

43

-

Sandi Jugovac

AK Istra Racing Team

od

-

-

-

-

x

25

25

-

Krunoslav Car

AK Zagorje

8

-

6

-

-

x

-

14

-

Nino Bogović

AK Zagorje

-

-

-

-

-

x

12

12

-

Umberto Brajković

AKORK Skok Racing 1993

-

10

-

-

-

x

od

10

-

Igor Vrga

AK Dubrava

-

-

8

-

-

x

-

8

-

David Pelicar

AKORK Skok Racing 1993

-

-

-

-

-

x

6

6

-

Filip Devčić

AK INA Delta

-

-

4

-

-

x

-

4

-

Danijel Hursa

AK Zagorje

2

-

-

-

-

x

-

2

-

Sandi Cenov

AKK Sveta Nedelja

-

-

od

-

-

x

1

1

-

Josip Huzanić

AK INA Delta

od

-

0

-

-

x

-

0

-

Dario Ljubičić

AK INA Delta

-

-

0

-

-

x

-

0

-

Dorian Jemrić

AK AD-Astra

od

-

-

-

-

x

-

0

-

Paolo Mavričić

AK Opatija Motorsport

od

-

-

-

-

x

-

0

-

Sanjin Prodan

AK Buzet Autosport

-

od

-

-

-

x

od

0

-

Sandi Garguljak

AK Zagorje

-

-

od

-

-

x

-

0

-

KristIjan Levak

AK INA Delta

-

-

od

-

-

x

-

0

-

Sven Šćukanec

AK INA Delta

-

-

od

-

-

x

-

0

-

Karlo Đusti

AKORK Skok Racing 1993

-

-

-

-

-

x

od

0

-

Toni Malinaroch

AK D.T. Motorsport

-

-

-

-

-

x

od

0

-

Vedran Šipoš

AK Zagorje

-

-

-

-

-

x

od

0

GRUPA S1

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
-

Umberto Brajković

AKORK Skok Racing 1993

-

25

-

-

-

x

od

25

-

Josip Huzanić

AK INA Delta

od

-

25

-

-

x

-

25

-

David Pelicar

AKORK Skok Racing 1993

-

-

-

-

-

x

25

25

-

Danijel Hursa

AK Zagorje

18

-

-

-

-

x

-

18

-

Dorian Jemrić

AK AD-Astra

od

-

-

-

-

x

-

0

-

Vedran Šipoš

AK Zagorje

-

-

-

-

-

x

od

0

GRUPA S2

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
-

Sandi Jugovac

AK Istra Racing Team

od

-

-

-

-

x

25

25

-

Krunoslav Car

AK Zagorje

15

-

8

-

-

x

-

23

-

Nino Bogović

AK Zagorje

-

-

-

-

-

x

12

12

-

Igor Vrga

AK Dubrava

-

-

10

-

-

x

-

10

-

Filip Devčić

AK INA Delta

-

-

6

-

-

x

-

6

-

Sandi Cenov

AKK Sveta Nedelja

-

-

od

-

-

x

6

6

-

Dario Ljubičić

AK INA Delta

-

-

2

-

-

x

-

2

-

Sanjin Prodan

AK Buzet Autosport

-

od

-

-

-

x

od

0

-

Karlo Đusti

AKORK Skok Racing 1993

-

-

-

-

-

x

od

0

-

Toni Malinarich

AK D.T. Motorsport

-

-

-

-

-

x

od

0

JUNIORI

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
-

Krunoslav Car

AK Zagorje

18

-

18

-

-

x

-

36

-

Umberto Brajković

AKORK Skok Racing 1993

-

25

-

-

-

x

od

25

-

Mislav Mikulec

AKK Sveta Nedelja

-

-

25

-

-

x

-

25

-

Dorian Jemrić

AK AD-Astra

od

-

-

-

-

x

-

0

-

Paolo Mavričić

AK Opatija Motorsport

od

-

-

-

-

x

-

0

-

Karlo Đusti

AKORK Skok Racing 1993

-

-

-

-

-

x

od

0

Web stranica haks.hr koristi kolačiće kako bi poboljšala korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja stranice prihvaćate uvjete korištenja. Prihvaćam Ne prihvaćam