2019. godina – A11 – Kronometar vožnje – Klase

Naslovna 2019. godina – A11 – Kronometar vožnje – Klase
by admin

DISCIPLINA A11 – KRONOMETAR VOŽNJE
KONAČNI REZULTATI

KLASA 1 – SERIJSKI 1200

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Samir Smailagić SAK Samobor 20 20 - 20 20 80
2. Aljoša Kinkela AK Opatija 10 15 - - 12 37
3. Ljiljana Kamenar AK Rijeka 8 10 - 8 10 36
4. Dario Vasiljević AKK Rogoznica 12 - 20 - - 32
5. Filip Staraj AK Istra Racing Team 15 12 - - - 27
6. Vedran Mohor AK INA Delta - - 15 od - 15
7. Vedran Rustić AKK Zanatlija - - - 15 - 15
8. Nikola Baf AK Istra Racing Team - - - - 15 15
9. Ivan Čavka AK Trogir - - 12 - - 12
10. Marko Stanisavljević SAK Samobor - - - 12 - 12
11. Ivana Robić AK INA Delta - - 10 - - 10
12. Aleksandra Robić AK INA Delta - - - 10 - 10

KLASA 2 – SERIJSKI 1600

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Danijel Grubiša AK Istra Racing Team 20 20 [10] isk 20 60
2. Muhamedali Maksuti AK Istra Racing Team 15 [12] 15 15 15 60
3. Tino Kadmen AK Opatija 10 8 20 [od] 10 48
4. Luka Petrinić AKORK Skok Racing 1993 12 15 - - 12 39
5. Aleks Veselinović AK Opatija 4 6 12 [od] 8 30
6. Tin Beraković AKK Sveta Nedelja - 1 6 12 6 25
7. Damir Petrović AK Rugvica - - - 20 - 20
8. Albert Ivančić AK Istra Racing Team 8 10 - - - 18
9. Boris Beraković AKK Sveta Nedelja - - 8 8 - 16
10. Dražen Galović AK Pula-Rovinj 6 0 - 6 2 14
11. Kristijan Laslavić AK INA Delta - - - 10 - 10
12. Filip Valjan AK Učka Sport - 2 - - 4 6
13. Nino Vozila AK Pula-Rovinj - - - 3 3 6
14. Karlo Đusti AKORK Skok Racing 1993 - 4 - - - 4
15. Filip Bilota AK Trogir - - 4 - - 4
16. Tomislav Knez AKK Sveta Nedelja - - - 4 - 4
17. Dejan Podreka AK Buzet 3 - - - - 3
18. Renato Mulac AK Opatija - 3 - - - 3
19. Toni Bebić AMK Racing Team Ploče - - 3 - - 3
20. Patrik Vozila AK Pula-Rovinj - - - 2 1 3
21. Vedran Radović AK Buzet Autosport 2 - - - - 2
22. Robert Pešćica AK Opatija 1 - - - - 1
- Filip Krnjić AKK Sveta Nedelja 0 0 - od - 0
- Matteo Mladenić AK Opatija Motorsport - 0 - - - 0
- Josip Luksetić AK Opatija Motorsport - 0 - - - 0
- Marko Kukec AKK Sveta Nedelja - 0 - - - 0
- Mate Medić AK RTZ - - od - - 0
- Vladimir Sirovec AK Zagorje - - - isk od 0

KLASA 3 – SERIJSKI +1600

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Matej Žufić AK Istra Racing Team 15 15 - 12 15 57
2. Ivan Dropučić AK Dubrava 12 [12] 15 isk 20 47
3. Mario Valjužić AKORK Skok Racing 1993 10 10 12 [8] 12 44
4. Igor Puž AK Opatija Motorsport 20 - - - - 20
5. Robert Floričić AK Istra Racing Team - 20 - - - 20
6. Doriano Milanović AK Istra Racing Team - - 20 - - 20
7. Marko Mirosavljević AK Pula-Rovinj - - - 20 - 20
8. Mladen Mihoci AK INA Delta - - - 15 - 15
9 Mateo Gegač AK Delta Sport - - - 10 - 10
10 Goran Crnković AK Opatija Motorsport 8 - - - - 8
11 Zoran Živković AKORK Skok Racing 1993 od 8 - - - 8
- Ivica Devčić AK INA Delta - - - od - 0
- Antun Matušić AK Ragusa Racing - - ns - - 0
- Mario Matušić AK Ragusa Racing - - ns - - 0
- Josip Vardić AK INA Delta - - - isk - 0
- Matija Žiljak AK Zagorje - - - isk - 0

KLASA 4 – SPORTSKI 1400

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Nenad Damarija AK Pula-Rovinj - od 20 20 20 60
2. Dean Jurasić AK Istra Racing Team [od] 20 15 10 15 60
3. Palmiro Medica AK Buzet Autosport 20 15 - - 8 43
4. Iva Damarija AK Pula-Rovinj - od 12 15 - 27
5. Dominik Francetić KK Rijeka ns 12 - 3 12 27
6. Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja 10 od - 12 - 22
7. Donald Milokanović AKORK Skok Racing 1993 12 - - - 6 18
8. Dino Ćućić AK Opatija 6 - - - 10 16
9. Arian Suša AKK Zanatlija 8 od - 8 - 16
10. Umberto Brajković AKORK Skok Racing 1993 4 6 ns 6 - 16
11. Alen Prodan AK Buzet Autosport 15 od - - - 15
12. Goran Kamenjašević AK Klek od 10 - - 3 13
13. Luka Blažević AK Ragusa Racing - - 10 - - 10
14. Nikola Baf AK Istra Racing Team 2 8 - - - 10
15. Tonko Muhoberac AK Ragusa Racing - - 8 - - 8
16. Ana Krešić AK Župa Dubrovačka - - 6 - - 6
17. Mihael Alić AK Belson Nostalgija - - - 4 - 4
18. Ivan Tomičić AK Župa Dubrovačka - - - - 4 4
19. David Pelicar AKORK Skok Racing 1993 3 - - - - 3
20. Hrvoje Vukoje AK INA Delta - - - 2 - 2
21. Slaven Šekuljica AK INA Delta - - - 1 - 1
- Goran Sikirica AKK Petar Klepac - - - - od 0

KLASA 5 – SPORTSKI 1600

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Igor Bogović AK Buzet Autosport 12 10 [10] 20 20 62
2. Dejan Kopajtić AK Rijeka 20 12 - 12 8 52
3. Bojan Krota AK Buzet Autosport 15 20 - - 10 45
4. Karlo Pelicar AKORK Skok Racing 1993 10 15 [od] 4 12 41
5. Marin Božičević AK RI Autosport - ns - 15 15 30
6. Đuro Žmirak AK Ragusa Racing - - 20 - - 20
7. Karlo Đusti AKORK Skok Racing 1993 8 - 8 0 - 16
8. Ivan Sentić AK Ragusa Racing - - 15 - - 15
9. Antonio Hernaut AK Župa Dubrovačka - - 12 3 - 15
10. Marin Leš AK Dugo Selo - - - 10 - 10
11. Marko Popović AK INA Delta - - - 8 - 8
12. Marin Petrić AK Rijeka 6 - - - - 6
13. Ante Kriste AK Župa Dubrovačka - - 6 - - 6
14. Gian Karlo Ciglar AK Dugo Selo - - - 6 - 6
15. Marko Božić AK Buzet Autosport - - - - 6 6
16. Dorijan Kodelja AK Buzet Autosport 4 - - - - 4
17. Dragan Velašević AK Ragusa Racing - - 4 - - 4
18. Marino Čargonja AK Učka Sport - - - - 4 4
19. Igor Janko AK Istra Racing Team 3 - - - - 3
20. Nikola Vatović AK Ragusa Racing - - 3 - - 3
21. Marko Domitrek AK INA Delta - - - 2 - 2
22. Alen Mađer AK Dubrava - - - 1 - 1
- Tvrtko Radovanović AK INA Delta - - - 0 - 0
- Aleksandar Radovanović AK INA Delta - - - 0 - 0
- Sven Šćukanec AK INA Delta - - - 0 - 0
- Gabrijel Blažičko AK Dugo Selo - - - 0 - 0
- Filip Devčić AK INA Delta - - - 0 - 0
- Mirela Stern AK Dugo Selo - - - 0 - 0
- Zlatko Barbić AK INA Delta - - - 0 - 0
- Josip Huzanić AK INA Delta - - - 0 - 0
- Dorijan Kljun AK Opatija - - - 0 - 0
- Vedran Beber AK INA Delta - - - 0 - 0
- Kristijan Levak AK INA Delta - - - od - 0
- Željko Magličić AK INA Delta - - - od - 0
- Igor Mandić AK INA Delta - - - od - 0
- Natalie Orsag AK INA Delta - - - od - 0
- Ivan Polak AK Dubrava - - - od - 0
- Matija Stanisavljević SAK Samobor - - - od - 0
- Vlado Božičević AK RI Autosport - ns - - - 0

KLASA 6 – SPORTSKI +1600 i E1 MOTO

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Lovro Badurina KK Rijeka 15 20 - 4 12 51
2. Renato Herc AK RI Autosport 10 15 - 0 8 33
3. Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport 20 - - 8 - 28
4. Nikola Violić AK Ragusa Racing - - 20 - - 20
5. Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj - - - 20 - 20
6. Nenad Hrvatin AK Istra Racing Team - - - - 20 20
7. Mauricio Bajerić AK Istra Racing Team 12 od 4 0 - 16
8. Marko Cavor AK INA Delta - - 10 6 - 16
9. Kristijan Levak AK INA Delta - - 15 - - 15
10. Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj - - - 15 - 15
11. Denis Močibob AK Buzet Autosport - - - - 15 15
12. Kristijan Fićor AK Klek - od 3 0 10 13
13. Lari Matošević AK Istra Racing Team - - 12 - - 12
14. Goran Sruk AK Dubrava - - - 12 - 12
15. Marijo Barović AK Župa Dubrovačka - - - 10 - 10
16. Josip Šarac AK Oneum - - 8 - - 8
17. Goran Radovanović AK Klek - od od 1 6 7
18. Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka - - 6 - - 6
19. Nick Findrik AKK Zanatlija - - - 3 - 3
20. Marko Čerljenko AK Rugvica - - - 2 - 2
- Matej Radovanović AK INA Delta - - - 0 - 0
- Mario Špehar AK INA Delta - - - 0 - 0
- Tomislav Tarabić AKK Zanatlija - - - 0 - 0
- Nenad Kolman AK Dubrava - - - 0 - 0
- Denis Nišević AK Župa Dubrovačka - - - 0 - 0
- Dalibor Pirša AK INA Delta - - - 0 - 0
- Petar Blažičko AK Dugo Selo - - - 0 - 0
- Ivica Marić AK Delta Sport - - - 0 - 0
- Ivana Robić AK INA Delta - - - 0 - 0
- Igor Keser AK INA Delta - - - 0 - 0
- Igor Vrga AK Dubrava - - - 0 - 0
- Stjepan Ferenec AKK Zanatlija - - - 0 - 0
- David Pelicar AKORK Skok Racing 1993 - - - 0 - 0
- Tomislav Horvat AK Dugo Selo - - - 0 - 0
- Gorana Hunić AK INA Delta - - - 0 - 0
- Božidar Horvat AKK Sveta Nedelja - - - 0 - 0
- Valentino Raspović AK RTZ - - od - - 0
- Željko Kokotec AK INA Delta - - - od - 0
- Filip Magdić Splitski Auto Klub - - - od - 0
- Danijel Šimunović Splitski Auto Klub - - - od - 0

KLASA 7 – DIESEL

Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Nenad Hrvatin AK Istra Racing Team 20 20 20 20 - 80
2. Doris Labinjan AK Istra Racing Team [8] 12 12 15 15 54
3. Lari Matošević AK Istra Racing Team 15 15 - - 20 50
4. Igor Bubić AK Solin 12 - 15 - - 27
5. Viktor Bubić AK Solin 10 - 10 - - 20
6. Ivan Tominović AK Pula-Rovinj 6 10 - - - 16
7. Kristina Harapin AK Delta Sport - - - 12 - 12
8. Nicol Baričević AK INA Delta - - - 10 - 10
9. Jurica Trgo AK Oneum - - 8 - - 8

Partneri

Web stranica haks.hr koristi kolačiće kako bi poboljšala korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja stranice prihvaćate uvjete korištenja. Prihvaćam Ne prihvaćam