Autoslalom za Prvenstvo Hrvatske, 17. Nagrada Grada Zagreba – 7. Memorijal Mire Nikolić ’19 – Zagreb, 22.09.2019.

Naslovna Autoslalom za Prvenstvo Hrvatske, 17. Nagrada Grada Zagreba – 7. Memorijal Mire Nikolić ’19 – Zagreb, 22.09.2019.
by admin2

UKUPNI REDOSLIJED

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 601 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Zastava 750 2:08,051 0:00,000 12
2. 6 602 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 2:08,873 0:00,822 10
3. 6 603 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio Cup 2:09,935 0:01,884 8
4. 6 606 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio RS 2:10,750 0:02,699 7
5. 4 401 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1.4 2:11,613 0:03,562 6
6. 6 605 Vedran Delimar AK Dubrava Renault Clio 2:11,662 0:03,611 5
7. 6 611 Nick Findrik AKK Zanatlija Honda Civic 2:14,901 0:06,850 4
8. 6 610 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava 750 2:15,304 0:07,253 3
9. 5 552 Marko Popović AK INA Delta Citroën Saxo 2:15,806 0:07,755 2
10. 4 402 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1.4 2:15,886 0:07,835 1
11. 5 501 Igor Bogović SAK Samobor Peugeot 106 2:15,995 0:07,944 -
12. 3 319 Marko Mirosavljević AK Pula-Rovinj Renault Clio 2:17,320 0:09,269 -
13. 6 662 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda CRX 2:18,056 0:10,005 -
14. 6 644 Matej Radovanović AK INA Delta Seat Ibiza 2:19,622 0:11,571 -
15. 5 551 Igor Mandić AK INA Delta Citroën Saxo 2:20,044 0:11,993 -
16. 5 503 Zlatko Barbić AK INA Delta Citroën Saxo VTS 2:20,447 0:12,396 -
17. 6 625 Denis Nišević AK Župa Dubrovačka Honda CRX 2:20,902 0:12,851 -
18. 5 430 Marin Leš AK Dugo Selo Citroën AX 2:21,252 0:13,201 -
19. 5 510 Gian Karlo Ciglar AK Dugo Selo Seat Arosa 2:21,944 0:13,893 -
20. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX GTi 2:21,969 0:13,918 -
21. 6 616 Željko Kokotec AK INA Delta Škoda Fabia 1.8 2:22,242 0:14,191 -
22. 2 203 Ivan Kroflin SAK Samobor Peugeot 106 XSi 2:22,871 0:14,820 -
23. 6 665 Nenad Kolman AK Dubrava Honda Civic 2:23,393 0:15,342 -
24. 6 638 Igor Keser AK INA Delta Ford Focus 2.0 16V 2:23,521 0:15,470 -
25. 5 502 Antonio Hernaut AK Župa Dubrovačka Opel Corsa 2:24,238 0:16,187 -
26. 4 416 Arian Suša AKK Zanatlija Peugeot 106 2:24,553 0:16,502 -
27. 6 639 Damjan Belić AKK DS Racing Prelog Seat Ibiza TSi 2:24,638 0:16,587 -
28. 3 302 Ivan Dropučić AK Dubrava Renault Clio RS 2:24,912 0:16,861 -
29. 6 676 Mario Špehar AK INA Delta Mitsubishi Colt GTi 2:24,925 0:16,874 -
30. 6 663 Danijel Šimunović Splitski Auto Klub Honda Civic 2:25,537 0:17,486 -
31. 2 202 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:25,907 0:17,856 -
32. 6 667 Dalibor Pirša AK INA Delta Mitsubishi Lancer GTi 2:26,643 0:18,592 -
33. 5 521 Aleksandar Radovanović AK INA Delta Zastava Yugo 1.3 2:26,650 0:18,599 -
34. 2 204 Damir Petrović AK Rugvica Suzuki Swift 1.3 GTi 2:26,780 0:18,729 -
35. 3 308 Mladen Mihoci AK INA Delta VW Scirocco 2:26,868 0:18,817 -
36. 6 626 Tomislav Tarabić AKK Zanatlija Honda Civic 2:27,458 0:19,407 -
37. 5 557 Kristijan Levak AK INA Delta Citroën Saxo 2:27,702 0:19,651 -
38. 3 310 Ivan Novak AK Dubrava Renault Clio RS 2:27,994 0:19,943 -
39. 5 509 Alen Mađer AK Dubrava VW Polo GTi 2:28,393 0:20,342 -
40. 4 408 Goran Flajhar AK Delta Sport Zastava 850 2:28,647 0:20,596 -
41. 1 102 Marko Stanisavljević SAK Samobor Autobianchi A112 Abarth 2:29,081 0:21,030 -
42. 5 538 Gabrijel Blažičko AK Dugo Selo Peugeot 106 2:29,100 0:21,049 -
43. 1 117 Filip Agić AKK Zanatlija Fiat Seicento 2:29,113 0:21,062 -
44. 5 523 Tvrtko Radovanović AK INA Delta Zastava Yugo 1.3 2:31,561 0:23,510 -
45. 5 617 Petar Blažičko AK Dugo Selo Peugeot 106 2:31,680 0:23,629 -
46. 2 206 Tin Beraković AKK Sveta Nedelja Toyota Yaris 2:32,836 0:24,785 -
47. 1 105 Samir Smailagić SAK Samobor Smart Roadster 2:33,022 0:24,971 -
48. 1 115 Vedran Rustić AKK Zanatlija Fiat Seicento 2:33,055 0:25,004 -
49. 2 237 Tomislav Knez AKK Sveta Nedelja Ford Focus 2:33,075 0:25,024 -
50. 1 121 Domagoj Frljak AK Dugo Selo Fiat Seicento 2:33,102 0:25,051 -
51. 6 636 Marko Martinović AKK DS Racing Prelog Seat Ibiza TSi 2:33,116 0:25,065 -
52. 6 627 Stjepan Ferenc AKK Zanatlija Honda Civic 2:33,354 0:25,303 -
53. 5 530 Vedran Beber AK INA Delta Renault Clio 2:33,500 0:25,449 -
54. 4 431 Mario Švaljek AK Dugo Selo Suzuki Swift GS 2:33,802 0:25,751 -
55. 4 432 Matej Ravlić AK Dugo Selo Zastava Yugo 55 2:34,078 0:26,027 -
56. 2 225 Nino Vozila AK Pula-Rovinj Citroën C2 VTS 2:34,079 0:26,028 -
57. 6 642 Filip Devčić AK INA Delta Peugeot 106 2:34,282 0:26,231 -
58. 1 119 Vedran Mohor AK INA Delta VW Up 2:34,635 0:26,584 -
59. 2 245 Vladimir Sirovec AK Zagorje Peugeot 106 Rallye 2:34,840 0:26,789 -
60. 4 417 Mihael Alić AK Belson Nostalgija Zastava Yugo 55 2:35,600 0:27,549 -
61. 1 123 Florian Blažutić AK Dugo Selo Fiat Seicento 2:35,905 0:27,854 -
62. 3 318 Ivica Devčić AK INA Delta Ford Fiesta 2:38,139 0:30,088 -
63. 2 229 Filip Krnjić AKK Sveta Nedelja Peugeot 106 XSi 2:38,246 0:30,195 -
64. 5 433 Mirela Stern AK Dugo Selo Seat Arosa 2:38,846 0:30,795 -
65. 2 216 Sandra Martić AK Dugo Selo Ford Fiesta XR 2:41,793 0:33,742 -
66. 2 226 Patrik Vozila AK Pula-Rovinj Citroën C2 VTS 2:41,803 0:33,752 -
67. 4 428 Slaven Šekuljica AK INA Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 2:42,132 0:34,081 -
68. 5 522 Ivan Polak AK Dubrava Peugeot 106 2:42,740 0:34,689 -
69. 4 499 Saša Vrlazić AK INA Delta Renault Twingo 2:44,583 0:36,532 -
70. 1 120 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 2:45,374 0:37,323 -
71. 4 424 Hrvoje Vukoje AK INA Delta Renault Twingo 2:46,426 0:38,375 -
72. 1 112 Ivana Robić AK INA Delta VW Up 2:46,665 0:38,614 -
73. 6 646 Sven Ščukanec AK INA Delta Citroën C2 VTS 2:47,029 0:38,978 -
74. 2 221 Dijana Kuprešak AK Dugo Selo Fiat Punto 2:47,058 0:39,007 -
75. 2 213 Branko Balić AK Dugo Selo Honda Civic 1.6i 2:49,825 0:41,774 -
76. 5 549 Josip Huzanić AK INA Delta Škoda Felicia 2:49,828 0:41,777 -
77. 2 212 Mar Jemrić AK AD Astra Škoda Fabia 1.4 2:49,868 0:41,817 -
78. 2 224 Fran Severinac AKK Zanatlija Mini One 2:50,883 0:42,832 -
79. 3 325 Kristina Harapin AK Delta Sport Škoda Fabia 1.9 TDi 2:52,339 0:44,288 -
80. 4 413 Rafael Iveković AK Belson Nostalgija Zastava 850 2:52,466 0:44,415 -
81. 4 442 Mario Petreković AK Dugo Selo Suzuki Swift GS 2:53,119 0:45,068 -
82. 5 558 Natalie Orsag AK INA Delta Citroën Saxo 2:57,385 0:49,334 -
83. 1 124 Franjo Jaša AK INA Delta Fiat Cinquecento 3:04,037 0:55,986 -
- 3 304 Matija Žiljak AK Zagorje Renault Clio isključen -

GRUPA I

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 319 Marko Mirosavljević AK Pula-Rovinj Renault Clio 2:17,320 0:00,000 12
2. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX GTi 2:21,969 0:04,649 10
3. 2 203 Ivan Kroflin SAK Samobor Peugeot 106 XSi 2:22,871 0:05,551 8
4. 3 302 Ivan Dropučić AK Dubrava Renault Clio RS 2:24,912 0:07,592 7
5. 2 202 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:25,907 0:08,587 6
6. 2 204 Damir Petrović AK Rugvica Suzuki Swift 1.3 GTi 2:26,780 0:09,460 5
7. 3 308 Mladen Mihoci AK INA Delta VW Scirocco 2:26,868 0:09,548 4
8. 3 310 Ivan Novak AK Dubrava Renault Clio RS 2:27,994 0:10,674 3
9. 1 102 Marko Stanisavljević SAK Samobor Autobianchi A112 Abarth 2:29,081 0:11,761 2
10. 1 117 Filip Agić AKK Zanatlija Fiat Seicento 2:29,113 0:11,793 1
11. 2 206 Tin Beraković AKK Sveta Nedelja Toyota Yaris 2:32,836 0:15,516 -
12. 1 105 Samir Smailagić SAK Samobor Smart Roadster 2:33,022 0:15,702 -
13. 1 115 Vedran Rustić AKK Zanatlija Fiat Seicento 2:33,055 0:15,735 -
14. 2 237 Tomislav Knez AKK Sveta Nedelja Ford Focus 2:33,075 0:15,755 -
15. 1 121 Domagoj Frljak AK Dugo Selo Fiat Seicento 2:33,102 0:15,782 -
16. 2 225 Nino Vozila AK Pula-Rovinj Citroën C2 VTS 2:34,079 0:16,759 -
17. 1 119 Vedran Mohor AK INA Delta VW Up 2:34,635 0:17,315 -
18. 2 245 Vladimir Sirovec AK Zagorje Peugeot 106 Rallye 2:34,840 0:17,520 -
19. 1 123 Florian Blažutić AK Dugo Selo Fiat Seicento 2:35,905 0:18,585 -
20. 3 318 Ivica Devčić AK INA Delta Ford Fiesta 2:38,139 0:20,819 -
21. 2 229 Filip Krnjić AKK Sveta Nedelja Peugeot 106 XSi 2:38,246 0:20,926 -
22. 2 216 Sandra Martić AK Dugo Selo Ford Fiesta XR 2:41,793 0:24,473 -
23. 2 226 Patrik Vozila AK Pula-Rovinj Citroën C2 VTS 2:41,803 0:24,483 -
24. 1 120 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 2:45,374 0:28,054 -
25. 1 112 Ivana Robić AK INA Delta VW Up 2:46,665 0:29,345 -
26. 2 221 Dijana Kuprešak AK Dugo Selo Fiat Punto 2:47,058 0:29,738 -
27. 2 213 Branko Balić AK Dugo Selo Honda Civic 1.6i 2:49,825 0:32,505 -
28. 2 212 Mar Jemrić AK AD Astra Škoda Fabia 1.4 2:49,868 0:32,548 -
29. 2 224 Fran Severinac AKK Zanatlija Mini One 2:50,883 0:33,563 -
30. 3 325 Kristina Harapin AK Delta Sport Škoda Fabia 1.9 TDi 2:52,339 0:35,019 -
31. 1 124 Franjo Jaša AK INA Delta Fiat Cinquecento 3:04,037 0:46,717 -
- 3 304 Matija Žiljak AK Zagorje Renault Clio isključen -

GRUPA II

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 601 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Zastava 750 2:08,051 0:00,000 12
2. 6 602 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 2:08,873 0:00,822 10
3. 6 603 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio Cup 2:09,935 0:01,884 8
4. 6 606 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio RS 2:10,750 0:02,699 7
5. 4 401 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1.4 2:11,613 0:03,562 6
6. 6 605 Vedran Delimar AK Dubrava Renault Clio 2:11,662 0:03,611 5
7. 6 611 Nick Findrik AKK Zanatlija Honda Civic 2:14,901 0:06,850 4
8. 6 610 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava 750 2:15,304 0:07,253 3
9. 5 552 Marko Popović AK INA Delta Citroën Saxo 2:15,806 0:07,755 2
10. 4 402 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1.4 2:15,886 0:07,835 1
11. 5 501 Igor Bogović SAK Samobor Peugeot 106 2:15,995 0:07,944 -
12. 6 662 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda CRX 2:18,056 0:10,005 -
13. 6 644 Matej Radovanović AK INA Delta Seat Ibiza 2:19,622 0:11,571 -
14. 5 551 Igor Mandić AK INA Delta Citroën Saxo 2:20,044 0:11,993 -
15. 5 503 Zlatko Barbić AK INA Delta Citroën Saxo VTS 2:20,447 0:12,396 -
16. 6 625 Denis Nišević AK Župa Dubrovačka Honda CRX 2:20,902 0:12,851 -
17. 5 430 Marin Leš AK Dugo Selo Citroën AX 2:21,252 0:13,201 -
18. 5 510 Gian Karlo Ciglar AK Dugo Selo Seat Arosa 2:21,944 0:13,893 -
19. 6 616 Željko Kokotec AK INA Delta Škoda Fabia 1.8 2:22,242 0:14,191 -
20. 6 665 Nenad Kolman AK Dubrava Honda Civic 2:23,393 0:15,342 -
21. 6 638 Igor Keser AK INA Delta Ford Focus 2.0 16V 2:23,521 0:15,470 -
22. 5 502 Antonio Hernaut AK Župa Dubrovačka Opel Corsa 2:24,238 0:16,187 -
23. 4 416 Arian Suša AKK Zanatlija Peugeot 106 2:24,553 0:16,502 -
24. 6 639 Damjan Belić AKK DS Racing Prelog Seat Ibiza TSi 2:24,638 0:16,587 -
25. 6 676 Mario Špehar AK INA Delta Mitsubishi Colt GTi 2:24,925 0:16,874 -
26. 6 663 Danijel Šimunović Splitski Auto Klub Honda Civic 2:25,537 0:17,486 -
27. 6 667 Dalibor Pirša AK INA Delta Mitsubishi Lancer GTi 2:26,643 0:18,592 -
28. 5 521 Aleksandar Radovanović AK INA Delta Zastava Yugo 1.3 2:26,650 0:18,599 -
29. 6 626 Tomislav Tarabić AKK Zanatlija Honda Civic 2:27,458 0:19,407 -
30. 5 557 Kristijan Levak AK INA Delta Citroën Saxo 2:27,702 0:19,651 -
31. 5 509 Alen Mađer AK Dubrava VW Polo GTi 2:28,393 0:20,342 -
32. 4 408 Goran Flajhar AK Delta Sport Zastava 850 2:28,647 0:20,596 -
33. 5 538 Gabrijel Blažičko AK Dugo Selo Peugeot 106 2:29,100 0:21,049 -
34. 5 523 Tvrtko Radovanović AK INA Delta Zastava Yugo 1.3 2:31,561 0:23,510 -
35. 5 617 Petar Blažičko AK Dugo Selo Peugeot 106 2:31,680 0:23,629 -
36. 6 636 Marko Martinović AKK DS Racing Prelog Seat Ibiza TSi 2:33,116 0:25,065 -
37. 6 627 Stjepan Ferenc AKK Zanatlija Honda Civic 2:33,354 0:25,303 -
38. 5 530 Vedran Beber AK INA Delta Renault Clio 2:33,500 0:25,449 -
39. 4 431 Mario Švaljek AK Dugo Selo Suzuki Swift GS 2:33,802 0:25,751 -
40. 4 432 Matej Ravlić AK Dugo Selo Zastava Yugo 55 2:34,078 0:26,027 -
41. 6 642 Filip Devčić AK INA Delta Peugeot 106 2:34,282 0:26,231 -
42. 4 417 Mihael Alić AK Belson Nostalgija Zastava Yugo 55 2:35,600 0:27,549 -
43. 5 433 Mirela Stern AK Dugo Selo Seat Arosa 2:38,846 0:30,795 -
44. 4 428 Slaven Šekuljica AK INA Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 2:42,132 0:34,081 -
45. 5 522 Ivan Polak AK Dubrava Peugeot 106 2:42,740 0:34,689 -
46. 4 499 Saša Vrlazić AK INA Delta Renault Twingo 2:44,583 0:36,532 -
47. 4 424 Hrvoje Vukoje AK INA Delta Renault Twingo 2:46,426 0:38,375 -
48. 6 646 Sven Ščukanec AK INA Delta Citroën C2 VTS 2:47,029 0:38,978 -
49. 5 549 Josip Huzanić AK INA Delta Škoda Felicia 2:49,828 0:41,777 -
50. 4 413 Rafael Iveković AK Belson Nostalgija Zastava 850 2:52,466 0:44,415 -
51. 4 442 Mario Petreković AK Dugo Selo Suzuki Swift GS 2:53,119 0:45,068 -
52. 5 558 Natalie Orsag AK INA Delta Citroën Saxo 2:57,385 0:49,334 -

VOZAČICE

Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 402 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1.4 2:15,886 0:00,000 12
2. 5 433 Mirela Stern AK Dugo Selo Seat Arosa 2:38,846 0:22,960 10
3. 2 216 Sandra Martić AK Dugo Selo Ford Fiesta XR 2:41,793 0:25,907 8
4. 1 120 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 2:45,374 0:29,488 7
5. 1 112 Ivana Robić AK INA Delta VW Up 2:46,665 0:30,779 6
6. 2 221 Dijana Kuprešak AK Dugo Selo Fiat Punto 2:47,058 0:31,172 5
7. 3 325 Kristina Harapin AK Delta Sport Škoda Fabia 1.9 TDi 2:52,339 0:36,453 4
8. 5 558 Natalie Orsag AK INA Delta Citroën Saxo 2:57,385 0:41,499 3

JUNIORI

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 644 Matej Radovanović AK INA Delta Seat Ibiza 2:19,622 0:00,000 12
2. 5 430 Marin Leš AK Dugo Selo Citroën AX 2:21,252 0:01,630 10
3. 5 510 Gian Karlo Ciglar AK Dugo Selo Seat Arosa 2:21,944 0:02,322 8
4. 4 416 Arian Suša AKK Zanatlija Peugeot 106 2:24,553 0:04,931 7
5. 6 639 Damjan Belić AKK DS Racing Prelog Seat Ibiza TSi 2:24,638 0:05,016 6
6. 5 538 Gabrijel Blažičko AK Dugo Selo Peugeot 106 2:29,100 0:09,478 5
7. 2 206 Tin Beraković AKK Sveta Nedelja Toyota Yaris 2:32,836 0:13,214 4
8. 4 432 Matej Ravlić AK Dugo Selo Zastava Yugo 55 2:34,078 0:14,456 3
9. 2 229 Filip Krnjić AKK Sveta Nedelja Peugeot 106 XSi 2:38,246 0:18,624 2
10. 2 226 Patrik Vozila AK Pula-Rovinj Citroën C2 VTS 2:41,803 0:22,181 1
11. 2 212 Mar Jemrić AK AD Astra Škoda Fabia 1.4 2:49,868 0:30,246 -
12. 2 224 Fran Severinac AKK Zanatlija Mini One 2:50,883 0:31,261 -
13. 3 325 Kristina Harapin AK Delta Sport Škoda Fabia 1.9 TDi 2:52,339 0:32,717 -
14. 4 413 Rafael Iveković AK Belson Nostalgija Zastava 850 2:52,466 0:32,844 -

KLASA 1

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 102 Marko Stanisavljević SAK Samobor Autobianchi A112 Abarth 2:29,081 0:00,000 12
2. 1 117 Filip Agić AKK Zanatlija Fiat Seicento 2:29,113 0:00,032 10
3. 1 105 Samir Smailagić SAK Samobor Smart Roadster 2:33,022 0:03,941 8
4. 1 115 Vedran Rustić AKK Zanatlija Fiat Seicento 2:33,055 0:03,974 7
5. 1 121 Domagoj Frljak AK Dugo Selo Fiat Seicento 2:33,102 0:04,021 6
6. 1 119 Vedran Mohor AK INA Delta VW Up 2:34,635 0:05,554 5
7. 1 123 Florian Blažutić AK Dugo Selo Fiat Seicento 2:35,905 0:06,824 4
8. 1 120 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 2:45,374 0:16,293 3
9. 1 112 Ivana Robić AK INA Delta VW Up 2:46,665 0:17,584 2
10. 1 124 Franjo Jaša AK INA Delta Fiat Cinquecento 3:04,037 0:34,956 1

KLASA 2

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX GTi 2:21,969 0:00,000 12
2. 2 203 Ivan Kroflin SAK Samobor Peugeot 106 XSi 2:22,871 0:00,902 10
3. 2 202 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:25,907 0:03,938 8
4. 2 204 Damir Petrović AK Rugvica Suzuki Swift 1.3 GTi 2:26,780 0:04,811 7
5. 2 206 Tin Beraković AKK Sveta Nedelja Toyota Yaris 2:32,836 0:10,867 6
6. 2 237 Tomislav Knez AKK Sveta Nedelja Ford Focus 2:33,075 0:11,106 5
7. 2 225 Nino Vozila AK Pula-Rovinj Citroën C2 VTS 2:34,079 0:12,110 4
8. 2 245 Vladimir Sirovec AK Zagorje Peugeot 106 Rallye 2:34,840 0:12,871 3
9. 2 229 Filip Krnjić AKK Sveta Nedelja Peugeot 106 XSi 2:38,246 0:16,277 2
10. 2 216 Sandra Martić AK Dugo Selo Ford Fiesta XR 2:41,793 0:19,824 1
11. 2 226 Patrik Vozila AK Pula-Rovinj Citroën C2 VTS 2:41,803 0:19,834 -
12. 2 221 Dijana Kuprešak AK Dugo Selo Fiat Punto 2:47,058 0:25,089 -
13. 2 213 Branko Balić AK Dugo Selo Honda Civic 1.6i 2:49,825 0:27,856 -
14. 2 212 Mar Jemrić AK AD Astra Škoda Fabia 1.4 2:49,868 0:27,899 -
15. 2 224 Fran Severinac AKK Zanatlija Mini One 2:50,883 0:28,914 -

KLASA 3

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 319 Marko Mirosavljević AK Pula-Rovinj Renault Clio 2:17,320 0:00,000 12
2. 3 302 Ivan Dropučić AK Dubrava Renault Clio RS 2:24,912 0:07,592 10
3. 3 308 Mladen Mihoci AK INA Delta VW Scirocco 2:26,868 0:09,548 8
4. 3 310 Ivan Novak AK Dubrava Renault Clio RS 2:27,994 0:10,674 7
5. 3 318 Ivica Devčić AK INA Delta Ford Fiesta 2:38,139 0:20,819 6
6. 3 325 Kristina Harapin AK Delta Sport Škoda Fabia 1.9 TDi 2:52,339 0:35,019 5
- 3 304 Matija Žiljak AK Zagorje Renault Clio isključen -

KLASA 4

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 401 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1.4 2:11,613 0:00,000 12
2. 4 402 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1.4 2:15,886 0:04,273 10
3. 4 416 Arian Suša AKK Zanatlija Peugeot 106 2:24,553 0:12,940 8
4. 4 408 Goran Flajhar AK Delta Sport Zastava 850 2:28,647 0:17,034 7
5. 4 431 Mario Švaljek AK Dugo Selo Suzuki Swift GS 2:33,802 0:22,189 6
6. 4 432 Matej Ravlić AK Dugo Selo Zastava Yugo 55 2:34,078 0:22,465 5
7. 4 417 Mihael Alić AK Belson Nostalgija Zastava Yugo 55 2:35,600 0:23,987 4
8. 4 428 Slaven Šekuljica AK INA Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 2:42,132 0:30,519 3
9. 4 499 Saša Vrlazić AK INA Delta Renault Twingo 2:44,583 0:32,970 2
10. 4 424 Hrvoje Vukoje AK INA Delta Renault Twingo 2:46,426 0:34,813 1
11. 4 413 Rafael Iveković AK Belson Nostalgija Zastava 850 2:52,466 0:40,853 -
12. 4 442 Mario Petreković AK Dugo Selo Suzuki Swift GS 2:53,119 0:41,506 -

KLASA 5

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 552 Marko Popović AK INA Delta Citroën Saxo 2:15,806 0:00,000 12
2. 5 501 Igor Bogović SAK Samobor Peugeot 106 2:15,995 0:00,189 10
3. 5 551 Igor Mandić AK INA Delta Citroën Saxo 2:20,044 0:04,238 8
4. 5 503 Zlatko Barbić AK INA Delta Citroën Saxo VTS 2:20,447 0:04,641 7
5. 5 430 Marin Leš AK Dugo Selo Citroën AX 2:21,252 0:05,446 6
6. 5 510 Gian Karlo Ciglar AK Dugo Selo Seat Arosa 2:21,944 0:06,138 5
7. 5 502 Antonio Hernaut AK Župa Dubrovačka Opel Corsa 2:24,238 0:08,432 4
8. 5 521 Aleksandar Radovanović AK INA Delta Zastava Yugo 1.3 2:26,650 0:10,844 3
9. 5 557 Kristijan Levak AK INA Delta Citroën Saxo 2:27,702 0:11,896 2
10. 5 509 Alen Mađer AK Dubrava VW Polo GTi 2:28,393 0:12,587 1
11. 5 538 Gabrijel Blažičko AK Dugo Selo Peugeot 106 2:29,100 0:13,294 -
12. 5 523 Tvrtko Radovanović AK INA Delta Zastava Yugo 1.3 2:31,561 0:15,755 -
13. 5 617 Petar Blažičko AK Dugo Selo Peugeot 106 2:31,680 0:15,874 -
14. 5 530 Vedran Beber AK INA Delta Renault Clio 2:33,500 0:17,694 -
15. 5 433 Mirela Stern AK Dugo Selo Seat Arosa 2:38,846 0:23,040 -
16. 5 522 Ivan Polak AK Dubrava Peugeot 106 2:42,740 0:26,934 -
17. 5 549 Josip Huzanić AK INA Delta Škoda Felicia 2:49,828 0:34,022 -
18. 5 558 Natalie Orsag AK INA Delta Citroën Saxo 2:57,385 0:41,579 -

KLASA 6

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 601 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Zastava 750 2:08,051 0:00,000 12
2. 6 602 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 2:08,873 0:00,822 10
3. 6 603 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio Cup 2:09,935 0:01,884 8
4. 6 606 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio RS 2:10,750 0:02,699 7
5. 6 605 Vedran Delimar AK Dubrava Renault Clio 2:11,662 0:03,611 6
6. 6 611 Nick Findrik AKK Zanatlija Honda Civic 2:14,901 0:06,850 5
7. 6 610 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava 750 2:15,304 0:07,253 4
8. 6 662 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda CRX 2:18,056 0:10,005 3
9. 6 644 Matej Radovanović AK INA Delta Seat Ibiza 2:19,622 0:11,571 2
10. 6 625 Denis Nišević AK Župa Dubrovačka Honda CRX 2:20,902 0:12,851 1
11. 6 616 Željko Kokotec AK INA Delta Škoda Fabia 1.8 2:22,242 0:14,191 -
12. 6 665 Nenad Kolman AK Dubrava Honda Civic 2:23,393 0:15,342 -
13. 6 638 Igor Keser AK INA Delta Ford Focus 2.0 16V 2:23,521 0:15,470 -
14. 6 639 Damjan Belić AKK DS Racing Prelog Seat Ibiza TSi 2:24,638 0:16,587 -
15. 6 676 Mario Špehar AK INA Delta Mitsubishi Colt GTi 2:24,925 0:16,874 -
16. 6 663 Danijel Šimunović Splitski Auto Klub Honda Civic 2:25,537 0:17,486 -
17. 6 667 Dalibor Pirša AK INA Delta Mitsubishi Lancer GTi 2:26,643 0:18,592 -
18. 6 626 Tomislav Tarabić AKK Zanatlija Honda Civic 2:27,458 0:19,407 -
19. 6 636 Marko Martinović AKK DS Racing Prelog Seat Ibiza TSi 2:33,116 0:25,065 -
20. 6 627 Stjepan Ferenc AKK Zanatlija Honda Civic 2:33,354 0:25,303 -
21. 6 642 Filip Devčić AK INA Delta Peugeot 106 2:34,282 0:26,231 -
22. 6 646 Sven Ščukanec AK INA Delta Citroën C2 VTS 2:47,029 0:38,978 -

KLUBOVI

Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SAK SAMOBOR 12 Dario Mučnjak K2 12 Marko Stanisavljević K1 10 Igor Bogović K5 34
2. AK PULA-ROVINJ 12 Nenad Damarija K4 12 Marko Mirosavljević K3 10 Domagioj Belinić K6 34
3. AK INA DELTA 12 Marko Popović K5 8 Igor Mandić K5 8 Mladen Mihoci K3 28
4. AKK ZANATLIJA 10 Filip Agić K1 8 Arian Suša K4 7 Vedran Rustić K1 25
5. AK DUBRAVA 10 Ivan Dropučić K3 7 Goran Sruk K6 7 Ivan Novak K3 24
6. AK ŽUPA DUBROVAČKA 12 Marijo Barović K6 4 Deni Kmetović K6 4 Antonio Hernaut K5 20
7. AK DUGO SELO 6 Marin Leš K5 6 Domagoj Frljak K1 6 Mario Švaljek K4 18
8. AKK SVETA NEDELJA 6 Tin Beraković K2 5 Tomislav Knez K2 2 Filip Krnjić K2 13
9. AK DELTA SPORT 7 Goran Flajhar K4 5 Kristina Harapin K3 - 12
10. AK RUGVICA 7 Damir Petrović K2 - - 7
11. AK BELSON NOSTALGIJA 4 Mihael Alić K4 - - 4
12. SPLITSKI AUTO KLUB 3 Filip Magdić K6 - - 3
13. AK ZAGORJE 3 Vladimir Sirovec K2 - - 3

Partneri

Web stranica haks.hr koristi kolačiće kako bi poboljšala korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja stranice prihvaćate uvjete korištenja. Prihvaćam Ne prihvaćam