Formula Driver vožnja za Haks kup, Formula Driver – Nagrada Grobnika ’19 – Grobnik, 09.-10.11.2019.

Naslovna Formula Driver vožnja za Haks kup, Formula Driver – Nagrada Grobnika ’19 – Grobnik, 09.-10.11.2019.
by admin2

UKUPNI REDOSLIJED

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 105 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio Cup 4:14,957 0:00,000 20
2. 7 97 Marco Tessari (ITA) ASD Funny Team Fiat 500 Proto Suzuki 4:16,172 0:01,215 15
3. 9 106 Marino Poropat AK Istra Racing Team Renault Clio Sport 4:16,370 0:01,413 12
4. 5 68 Mario Jurišić AK RI Autosport Audi A4 STW 4:23,173 0:08,216 10
5. 6 77 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:26,456 0:11,499 8
6. 7 88 Donald Milokanović AKORK Skok Racing 1993 Zastava 750 Proto 4:27,061 0:12,104 6
7. 7 89 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat 500 4:28,548 0:13,591 4
8. 9 111 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio 4:29,880 0:14,923 3
9. 5 66 Sebastian Jaketić AK Klek Opel Astra 4:30,756 0:15,799 2
10. 7 91 Luka Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 Suzuki 4:31,603 0:16,646 1
11. 5 71 Ante Alduk AK Trogir Honda Civic 4:33,842 0:18,885 -
12. 3 39 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 4:34,743 0:19,786 -
13. 4 55 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 4:35,074 0:20,117 -
14. 5 73 Stephan Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa Romeo 147 JTD 4:35,110 0:20,153 -
15. 9 107 Ivan Pavlović AK Rijeka Renault Clio 4:37,044 0:22,087 -
16. 7 94 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava 750 1.0 4:37,619 0:22,662 -
17. 7 93 Antonio Hernaut AK Župa Dubrovačka Zastava 750 1.0 4:42,335 0:27,378 -
18. 3 36 Nejc Romih (SVN) AMD Šempeter Autobianchi A112 4:43,013 0:28,056 -
19. 9 108 Renato Herc AK RI Autosport Renault Clio 4:44,295 0:29,338 -
20. 5 65 Dragan Gajič (AUT) MSC St.Veit Opel Corsa HVR 4:46,395 0:31,438 -
21. 6 80 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Lancia Delta HF Integrale 4:46,454 0:31,497 -
22. 4 52 Marin Božičević AK RI Autosport Peugeot 106 4:46,888 0:31,931 -
23. 9 114 Goran Radovanović AK Klek Renault Clio 4:46,999 0:32,042 -
24. 4 51 Bojan Krota AK Buzet Autosport Citroën AX 4:47,434 0:32,477 -
25. 4 54 Marko Božić AK Buzet Autosport Peugeot 106 4:47,928 0:32,971 -
26. 8 98 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 4:48,096 0:33,139 -
27. 4 53 Karlo Pelicar AKORK Skok Racing 1993 Peugeot 106 4:50,401 0:35,444 -
28. 5 72 Philipp Mattersdorfer (AUT) MSC St.Veit Opel Astra GSi 4:50,494 0:35,537 -
29. 6 87 Matej Radovanović AK INA Delta Seat Ibiza 4:51,284 0:36,327 -
30. 2 15 Valter Nežić AKK DS Racing Prelog Seat Ibiza SC 4:52,617 0:37,660 -
31. 8 101 Denis Močibob AK Buzet Autosport Zastava Yugo 4:53,443 0:38,486 -
32. 3 40 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 4:55,426 0:40,469 -
33. 3 44 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 4:56,179 0:41,222 -
34. 6 79 Milan Tatalović AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 4:56,882 0:41,925 -
35. 9 112 Ivan Gustin AK Istra Racing Team Renault Clio Cup 4:57,177 0:42,220 -
36. 5 69 Nenad Hrvatin AK Istra Racing Team Peugeot 306 4:59,158 0:44,201 -
37. 9 118 Damjan Belić AKK DS Racing Prelog Renaulrt Clio 4:59,489 0:44,532 -
38. 5 67 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Citroën C2 4:59,917 0:44,960 -
39. 8 100 Nino Adam (SVN) AMD Zvezda Zastava Yugo 5:00,309 0:45,352 -
40. 6 86 Valentino Raspović AK RTZ Fiat Punto GT 5:01,475 0:46,518 -
41. 9 115 Kristijan Fičor AK Klek Renault Clio 5:01,644 0:46,687 -
42. 6 85 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 5:03,350 0:48,393 -
43. 3 48 Sanja Paradiž (SVN) AMD Skiro Suzuki Cultus 5:03,371 0:48,414 -
44. 8 103 Leo Pernić AK Istra Racing Team Zastava Yugo 5:05,208 0:50,251 -
45. 3 38 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 5:05,593 0:50,636 -
46. 4 49 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Citroën C2 5:05,939 0:50,982 -
47. 5 70 Lari Matošević AK Istra Racing Team Peugeot 306 5:06,014 0:51,057 -
48. 2 19 Aleksandar Egić AKK DS Racing Prelog Seat Ibiza SC 5:07,079 0:52,122 -
49. 3 37 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Peugeot 106 5:07,550 0:52,593 -
50. 7 92 Mauricio Bajerić AK Istra Racing Team Innocenti Proto 5:10,215 0:55,258 -
51. 5 76 Alan Uravić AK Istra Racing Team Ford Focus 5:12,560 0:57,603 -
52. 4 60 Amir Malkić AK RI Autosport Citroën Saxo 5:14,240 0:59,283 -
53. 4 57 Željko Magličić AK INA Delta Opel Adam 5:18,086 1:03,129 -
54. 6 81 Alen Celega AMK No Traction VW Golf 5:21,294 1:06,337 -
55. 4 64 Marino Čargonja AK Učka Sport Citroën Saxo 5:21,637 1:06,680 -
56. 9 117 Dražen Katić AK Ozalj Renault Megane 5:21,904 1:06,947 -
57. 5 74 Sandro Poldrugovac AK Buzet Autosport Fiat Ritmo 5:23,617 1:08,660 -
58. 3 42 Dominik Francetić KK Rijeka Fiat Punto 5:26,143 1:11,186 -
59. 8 104 Hrvoje Ćubelić AK Opatija Zastava Yugo 5:28,443 1:13,486 -
60. 3 41 Ivica Popović AKORK Skok Racing 1993 VW Polo 5:34,144 1:19,187 -
61. 5 75 Goran Jakić AK Ozalj VW Golf 5:54,858 1:39,901 -
62. 4 56 Karlo Đusti AKORK Skok Racing 1993 Peugeot 106 9:09,633 4:54,676 -
63. 4 58 Alberto Jeletić AK Opatija Fiat 127 9:14,692 4:59,735 -
- 3 43 Dino Ćućić AK Opatija Suzuki Swift odustao -
- 4 62 Dario Merlić AKK Zanatlija Opel Corsa odustao -
- 4 63 Krešo Merlić AKK Zanatlija Opel Corsa odustao -
- 6 78 Marko Pleše AK Klek VW Golf odustao -
- 6 82 Denis Nišević AK Župa Dubrovačka Renault Megane Coupe odustao -
- 6 83 Dino Stelmah AK INA Delta Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 8 102 Natanel Petrov AK RTZ Zastava 101 odustao -
- 9 109 Sandro Zilli AK Buzet Autosport Renault Clio Cup odustao -
- 9 110 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Cup odustala -
- 9 116 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 odustao -
- 3 46 Leo Černi AK Opatija Fiat 128 SC nije startao -
- 3 47 Igor Tomljanović AMKK Cobra Škoda Fabia nije startao -
- 4 50 Marin Petrić AK Rijeka Citroën Saxo nije startao -
- 4 59 Vedran Divković AMK No Traction Peugeot 106 nije startao -
- 7 90 Lovro Badurina KK Rijeka Smart 4x4 nije startao -
- 7 95 Zoran Grabović AKK Petar Klepac Opel Kadett Proto nije startao -
- 7 96 Matija Brkljačić AMK No Traction Opel Kadett Proto nije startao -
- 8 99 Goran Kamenjašević AK Klek Zastava Yugo nije startao -

VOZAČICE

Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 40 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 4:55,426 0:00,000 20
2. 3 48 Sanja Paradiž (SVN) AMD Skiro Suzuki Cultus 5:03,371 0:07,945 15
3. 2 18 Aleksandra Jurdana AK RI Autosport Peugeot 206 RC 5:10,951 0:15,535 12
- 9 110 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Cup odustala -

JUNIORI

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 91 Luka Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 Suzuki 4:31,603 0:00,000 20
2. 9 108 Renato Herc AK RI Autosport Renault Clio 4:44,295 0:12,692 15
3. 4 52 Marin Božičević AK RI Autosport Peugeot 106 4:46,888 0:15,285 12
4. 4 53 Karlo Pelicar AKORK Skok Racing 1993 Peugeot 106 4:50,401 0:18,798 10
5. 6 87 Matej Radovanović AK INA Delta Seat Ibiza 4:51,284 0:19,651 8
6. 9 118 Damjan Belić AKK DS Racing Prelog Renaulrt Clio 4:59,489 0:27,886 6
7. 6 86 Valentino Raspović AK RTZ Fiat Punto GT 5:01,475 0:29,872 4
8. 5 70 Lari Matošević AK Istra Racing Team Peugeot 306 5:06,014 0:34,411 3
9. 5 76 Alan Uravić AK Istra Racing Team Ford Focus 5:12,560 0:40,957 2
10. 1 8 Erik Maglica (SVN) ŠKD Top Motors Racing VW Polo 5:15,856 0:44,253 1
11. 1 7 Stefan Sinčić AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 5:19,631 0:48,028 -
12. 3 42 Dominik Francetić KK Rijeka Fiat Punto 5:26,143 0:54,540 -
13. 2 29 Umberto Brajković AKORK Skok Racing 1993 Citroën C2 5:30,844 0:59,241 -
14. 4 56 Karlo Đusti AKORK Skok Racing 1993 Peugeot 106 9:09,623 4:38,030 -
- 2 20 Matej Žufić AK Istra Racing Team Ford Fiesta ST odustao -
- 4 62 Dario Merlić AKK Zanatlija Opel Corsa odustao -
- 4 63 Krešo Merlić AKK Zanatlija Opel Corsa odustao -
- 7 96 Matija Brkljačić AMK No Traction Opel Kadett Proto nije startao -

KLASA 1

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 3 Luka Petrinić AKORK Skok Racing 1993 Peugeot 106 5:07,627 0:00,000 20
2. 1 5 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 5:09,617 0:01,990 15
3. 1 1 Kristijan Laslavić AK INA Delta Suzuki Swift 5:13,453 0:05,826 12
4. 1 2 Damir Petrović AK Rugvica Suzuki Swift 5:14,414 0:06,787 10
5. 1 8 Erik Maglica (SVN) ŠKD Top Motors Racing VW Polo 5:15,856 0:08,229 8
6. 1 7 Stefan Sinčić AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 5:19,631 0:12,004 6
7. 1 6 Samir Smailagić SAK Samobor Smart Roadster 5:27,673 0:20,046 4
8. 1 4 Igor Kocijančić AKORK Skok Racing 1993 Opel Corsa 5:28,673 0:21,046 3
9. 1 9 Dražen Galović AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 5:29,932 0:22,305 2
10. 1 10 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 5:33,939 0:26,312 1
11. 1 11 Ivan Tominović AK Pula-Rovinj VW Polo 5:43,097 0:35,470 -
12. 1 12 Slaven Šekuljica AK INA Delta Suzuki Swift 5:51,576 0:43,949 -

KLASA 2

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 15 Valter Nežić AKK DS Racing Prelog Seat Ibiza SC 4:52,617 0:00,000 20
2. 2 23 Aleks Veselinović AK Opatija Citroën Saxo 4:57,932 0:05,315 15
3. 2 24 Tino Kadmen AK Opatija Citroën Saxo 5:04,431 0:11,814 12
4. 2 19 Aleksandar Egić AKK DS Racing Prelog Seat Ibiza SC 5:07,079 0:14,462 10
5. 2 22 Zoran Živković AKORK Skok Racing 1993 Opel Astra 5:07,751 0:15,134 8
6. 2 18 Aleksandra Jurdana AK RI Autosport Peugeot 206 RC 5:10,951 0:18,334 6
7. 2 25 Vedran Brmbolić AMK No Traction Renault Clio Sport 5:11,812 0:19,195 4
8. 2 28 Mario Valjužić AKORK Skok Racing 1993 Opel Astra 5:15,053 0:22,436 3
9. 2 26 Filip Valjan AK Učka Sport Citroën C2 5:15,168 0:22,551 2
10. 2 33 Vladimir Sirovec AK Zagorje Peugeot 106 5:23,499 0:30,882 1
11. 2 32 Mate Medić AK RTZ Honda Civic 5:25,344 0:32,727 -
12. 2 30 Petar Šajn AK Klek Citroën C2 5:30,682 0:38,065 -
13. 2 29 Umberto Brajković AKORK Skok Racing 1993 Citroën C2 5:30,844 0:38,227 -
14. 2 35 Robert Pešćica AK Opatija Citroën C2 5:32,847 0:40,230 -
- 2 17 Marko Mirosavljević AK Pula-Rovinj Renault Clio RS isključen -
- 2 21 Ozren Vitezica AK Učka Sport Peugeot 106 isključen -
- 2 16 Robert Floričić AK Istra Racing Team Renault Clio Sport odustao -
- 2 20 Matej Žufić AK Istra Racing Team Ford Fiesta ST odustao -

KLASA 3

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 39 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 4:34,743 0:00,000 20
2. 3 36 Nejc Romih (SVN) AMD Šempeter Autobianchi A112 4:43,013 0:08,270 15
3. 3 40 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 4:55,426 0:20,683 12
4. 3 44 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 4:56,179 0:21,436 10
5. 3 48 Sanja Paradiž (SVN) AMD Skiro Suzuki Cultus 5:03,371 0:28,628 8
6. 3 38 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 5:05,593 0:30,850 6
7. 3 37 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Peugeot 106 5:07,550 0:32,807 4
8. 3 42 Dominik Francetić KK Rijeka Fiat Punto 5:26,143 0:51,400 3
9. 3 41 Ivica Popović AKORK Skok Racing 1993 VW Polo 5:34,144 0:59,401 2
- 3 43 Dino Ćućić AK Opatija Suzuki Swift odustao -
- 3 46 Leo Černi AK Opatija Fiat 128 SC nije startao -
- 3 47 Igor Tomljanović AMKK Cobra Škoda Fabia nije startao -

KLASA 4

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 55 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 4:35,074 0:00,000 20
2. 4 52 Marin Božičević AK RI Autosport Peugeot 106 4:46,888 0:11,814 15
3. 4 51 Bojan Krota AK Buzet Autosport Citroën AX 4:47,434 0:12,360 12
4. 4 54 Marko Božić AK Buzet Autosport Peugeot 106 4:47,928 0:12,854 10
5. 4 53 Karlo Pelicar AKORK Skok Racing 1993 Peugeot 106 4:50,401 0:15,327 8
6. 4 49 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Citroën C2 5:05,939 0:30,865 6
7. 4 60 Amir Malkić AK RI Autosport Citroën Saxo 5:14,240 0:39,166 4
8. 4 57 Željko Magličić AK INA Delta Opel Adam 5:18,086 0:43,012 3
9. 4 64 Marino Čargonja AK Učka Sport Citroën Saxo 5:21,637 0:46,563 2
10. 4 56 Karlo Đusti AKORK Skok Racing 1993 Peugeot 106 9:09,623 4:34,549 1
11. 4 58 Alberto Jeletić AK Opatija Fiat 127 9:14,692 4:39,618 -
- 4 62 Dario Merlić AKK Zanatlija Opel Corsa odustao -
- 4 63 Krešo Merlić AKK Zanatlija Opel Corsa odustao -
- 4 50 Marin Petrić AK Rijeka Citroën Saxo nije startao -
- 4 59 Vedran Divković AMK No Traction Peugeot 106 nije startao -

KLASA 5

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 68 Mario Jurišić AK RI Autosport Audi A4 STW 4:23,173 0:00,000 20
2. 5 66 Sebastian Jaketić AK Klek Opel Astra 4:30,756 0:07,583 15
3. 5 71 Ante Alduk AK Trogir Honda Civic 4:33,842 0:10,669 12
4. 5 73 Stephan Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa Romeo 147 JTD 4:35,110 0:11,937 10
5. 5 65 Dragan Gajič (AUT) MSC St.Veit Opel Corsa HVR 4:46,395 0:23,222 8
6. 5 72 Philipp Mattersdorfer (AUT) MSC St.Veit Opel Astra GSi 4:50,494 0:27,321 6
7. 5 69 Nenad Hrvatin AK Istra Racing Team Peugeot 306 4:59,158 0:35,985 4
8. 5 67 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Citroën C2 4:59,917 0:36,744 3
9. 5 70 Lari Matošević AK Istra Racing Team Peugeot 306 5:06,014 0:42,841 2
10. 5 76 Alan Uravić AK Istra Racing Team Ford Focus 5:12,560 0:49,387 1
11. 5 74 Sandro Poldrugovac AK Buzet Autosport Fiat Ritmo 5:23,617 1:00,444 -
12. 5 75 Goran Jakić AK Ozalj VW Golf 5:54,858 1:31,685 -

KLASA 6

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 77 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:26,456 0:00,000 20
2. 6 80 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Lancia Delta HF Integrale 4:46,454 0:19,998 15
3. 6 87 Matej Radovanović AK INA Delta Seat Ibiza 4:51,284 0:24,828 12
4. 6 79 Milan Tatalović AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 4:56,882 0:30,426 10
5. 6 86 Valentino Raspović AK RTZ Fiat Punto GT 5:01,475 0:35,019 8
6. 6 85 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 5:03,350 0:36,894 6
7. 6 81 Alen Celega AMK No Traction VW Golf 5:21,294 0:54,838 4
- 6 78 Marko Pleše AK Klek VW Golf odustao -
- 6 82 Denis Nišević AK Župa Dubrovačka Renault Megane Coupe odustao -
- 6 83 Dino Stelmah AK INA Delta Ford Escort RS Cosworth odustao -

KLASA 7

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 97 Marco Tessari (ITA) ASD Funny Team Fiat 500 Proto Suzuki 4:16,172 0:00,000 20
2. 7 88 Donald Milokanović AKORK Skok Racing 1993 Zastava 750 Proto 4:27,061 0:10,889 15
3. 7 89 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat 500 4:28,548 0:12,376 12
4. 7 91 Luka Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 Suzuki 4:31,603 0:15,431 10
5. 7 94 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava 750 1.0 4:37,619 0:21,447 8
6. 7 93 Antonio Hernaut AK Župa Dubrovačka Zastava 750 1.0 4:42,335 0:26,163 6
7. 7 92 Mauricio Bajerić AK Istra Racing Team Innocenti Proto 5:10,215 0:54,043 4
- 7 90 Lovro Badurina KK Rijeka Smart 4x4 nije startao -
- 7 95 Zoran Grabović AKK Petar Klepac Opel Kadett Proto nije startao -
- 7 96 Matija Brkljačić AMK No Traction Opel Kadett Proto nije startao -

KLASA 8

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 98 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 4:48,096 0:00,000 20
2. 8 101 Denis Močibob AK Buzet Autosport Zastava Yugo 4:53,443 0:05,347 15
3. 8 100 Nino Adam (SVN) AMD Zvezda Zastava Yugo 5:00,309 0:12,213 12
4. 8 103 Leo Pernić AK Istra Racing Team Zastava Yugo 5:05,208 0:17,112 10
5. 8 104 Hrvoje Ćubelić AK Opatija Zastava Yugo 5:28,443 0:40,347 8
- 8 102 Natanel Petrov AK RTZ Zastava 101 odustao -
- 8 99 Goran Kamenjašević AK Klek Zastava Yugo nije startao -

KLASA 9

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 105 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio Cup 4:14,957 0:00,000 20
2. 9 106 Marino Poropat AK Istra Racing Team Renault Clio Sport 4:16,370 0:01,413 15
3. 9 111 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio 4:29,880 0:14,923 12
4. 9 107 Ivan Pavlović AK Rijeka Renault Clio 4:37,044 0:22,087 10
5. 9 108 Renato Herc AK RI Autosport Renault Clio 4:44,295 0:29,338 8
6. 9 114 Goran Radovanović AK Klek Renault Clio 4:46,939 0:31,982 6
7. 9 112 Ivan Gustin AK Istra Racing Team Renault Clio Cup 4:57,177 0:42,220 4
8. 9 118 Damjan Belić AKK DS Racing Prelog Renaulrt Clio 4:59,489 0:44,532 3
9. 9 115 Kristijan Fičor AK Klek Renault Clio 5:01,644 0:46,687 2
10. 9 117 Dražen Katić AK Ozalj Renault Megane 5:21,904 1:06,947 1
- 9 109 Sandro Zilli AK Buzet Autosport Renault Clio Cup odustao -
- 9 110 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Cup odustala -
- 9 116 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 odustao -

KLUBOVI

Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK PULA-ROVINJ 20 Hrvoje Belinić K5 20 Domagoj Belinić K6 20 Nenad Damarija K3 60
2. AK RI AUTOSPORT 20 Mario Jurišiæ K5 20 Ivan Jaranović K4 15 Marin Božičević K4 55
3. AK ISTRA RACING TEAM 20 Igor Janko K8 15 Marino Poropat K9 15 Sandro Miskić K6 50
4. AKORK SKOK RACING 1993 20 Luka Petrinić K1 15 Donald Milokanović K7 8 Karlo Pelicar K4 43
5. AK BUZET AUTOSPORT 15 Denis Močibob K8 12 Bojan Krota K4 12 Vjekoslav Čičko K7 39
6. AK KLEK 15 Sebastijan Jaketić K5 15 Miroslav Ujdenica K1 6 Goran Radovanović K9 36
7. AK OPATIJA 15 Aleks Veselinović K2 12 Tino Kadmen K2 8 Hrvoje Ćubelić K8 35
8. AK INA DELTA 12 Matej Radovanović K6 12 Kristijan Laslavić K1 10 Luka Fabijančić K7 34
9. AKK DS RACING PRELOG 20 Valter Nežić K2 10 Aleksandar Ergić K2 3 Damjan Belić K9 33
10. MSC ST.VEIT (AUT) 10 Stephan Ogris K5 8 Dragan Gajić K5 6 Philipp Mattersdorfer K5 24
11. ASD FUNNY TEAM (ITA) 20 Marco Tessari K7 - - 20
12. AMD ŠEMPETER (SVN) 15 Nejc Romih K3 - - 15
13. AK ŽUPA DUBROVAČKA 8 Deni Kmetović K7 6 Antonio Hernaut K7 - 14
14. AK DUBRAVA 12 Goran Sruk K9 - - 12
15. AK TROGIR 12 Ante Alduk K5 - - 12
16. AMD ZVEZDA (SVN) 12 Nino Adam K8 - - 12
17. AK RIJEKA 10 Ivan Pavlović K9 - - 10
18. AK DUBROVNIK RACING 10 Milan Tatalović K6 - - 10
19. AK RUGVICA 10 Damir Petrović K1 - - 10
20. AK RTZ 8 Valentino Raspović K6 - - 8
21. AMD SKIRO (SVN) 8 Sanja Paradiž K3 - - 8
22. ŠKD TOPMOTORS RACING (SVN) 8 Erik Maglica K1 - - 8
23. AMK NO TRACTION 4 Vedran Brmbolić K2 4 Alen Celega K6 - 8
24. AK SPLIT MOTORSPORT 6 Đani Alajbeg K6 - - 6
25. SAK SAMOBOR 4 Samir Smailagić K1 - - 4
26. AK UČKA SPORT 2 Filip Valjan K2 2 Marino Čargonja K4 - 4
27. KK RIJEKA 3 Dominik Francetić K1 - - 3
28. AK OZALJ 1 Dražen Katić K5 - - 1
29. AK ZAGORJE 01Vladimir Sirovec K2 - - 1

Partneri

Web stranica haks.hr koristi kolačiće kako bi poboljšala korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja stranice prihvaćate uvjete korištenja. Prihvaćam Ne prihvaćam