Formula Driver vožnja za Haks kup, Signum Max Formula Driver ’19, Memorijal Mladen Žulić i Moreno Komar – Buzet, 22.-23.06.2019.

Naslovna Formula Driver vožnja za Haks kup, Signum Max Formula Driver ’19, Memorijal Mladen Žulić i Moreno Komar – Buzet, 22.-23.06.2019.
by admin2

UKUPNI REDOSLIJED

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 77 Marco Tessari (ITA) Funny Team Fiat 500 Proto Suzuki 5:53,000 0:00,000 20
2. 7 75 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat 500 5:55,521 0:02,521 15
3. 6 66 Fulvio Benazzoli (ITA) Alby Racing Team Subaru Impreza 5:56,216 0:03,216 12
4. 9 89 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio Cup 5:57,212 0:04,212 10
5. 7 74 Donald Milokanović AKORK Skok Racing 1993 Zastava 750 5:57,352 0:04,352 8
6. 7 79 Luka Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 5:59,313 0:06,313 6
7. 9 88 Marino Poropat AK Istra Racing Team Renault Clio Sport 6:01,293 0:08,293 4
8. 6 68 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:03,258 0:10,258 3
9. 7 78 Davor Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 6:03,431 0:10,431 2
10. 6 70 Marko Pleše AK Klek VW Golf 6:06,737 0:13,737 1
11. 5 58 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Citroën C2 6:07,638 0:14,638 -
12. 4 44 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:09,841 0:16,841 -
13. 5 60 Maurizio Cvitić AK Istra Racing Team Honda Civic 6:14,649 0:21,649 -
14. 7 76 Lovro Badurina KK Rijeka Smart 4x4 6:18,446 0:25,446 -
15. 4 47 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 6:18,790 0:25,790 -
16. 4 49 Marko Božić AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:19,860 0:26,860 -
17. 4 46 Bojan Krota AK Buzet Autosport Citroën AX 6:21,292 0:28,292 -
18. 7 80 Zoran Grabović AKK Petar Klepac Opel Kadett Proto 6:21,480 0:28,480 -
19. 7 81 Matija Brkljačić AMK No Traction Opel Kadett Proto 6:22,723 0:29,723 -
20. 3 39 Nejc Romih (SVN) AMD Šempeter Autobianchi A112 6:22,921 0:29,921 -
21. 9 90 Sandro Zilli AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 6:23,294 0:30,294 -
22. 9 91 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 6:24,334 0:31,334 -
23. 4 43 Marin Petrić AK Rijeka Citroën Saxo 6:24,407 0:31,407 -
24. 8 84 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 6:24,419 0:31,419 -
25. 9 94 Renato Herc AK RI Autosport Renault Clio 6:24,529 0:31,529 -
26. 2 17 Valter Nežić AKK DS Racing Prelog Seat Ibiza SC 6:26,891 0:33,891 -
27. 4 50 Marin Božičević AK RI Autosport Peugeot 106 6:31,768 0:38,768 -
28. 9 92 Igor Vrga AK Dubrava Renault Clio RS 6:31,943 0:38,943 -
29. 4 52 Karlo Pelicar AKORK Skok Racing 1993 Peugeot 106 6:32,067 0:39,067 -
30. 4 45 Mauro Castellan (ITA) OWLS Peugeot 106 6:33,548 0:40,548 -
31. 6 72 Željko Kokotec AK INA Delta Škoda Fabia Turbo 6:33,868 0:40,868 -
32. 3 38 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:34,490 0:41,490 -
33. 5 61 Tomislav Tarabić AKK Zanatlija Honda Civic 6:37,011 0:44,011 -
34. 4 54 Vedran Divković AMK No Traction Peugeot 106 6:39,472 0:46,472 -
35. 9 93 Ivan Gustin AK Istra Racing Team Renault Clio Cup 6:40,429 0:47,429 -
36. 8 85 Manuel Merlić AK Buzet Autosport Zastava Yugo 6:40,477 0:47,477 -
37. 7 82 Mauricio Bajerić AK Istra Racing Team Innocenti Proto 6:43,227 0:50,227 -
38. 4 53 Karlo Đusti AKORK Skok Racing 1993 Citroën Saxo 6:43,879 0:50,879 -
39. 4 55 Igor Lisica AMK No Traction Peugeot 106 6:46,968 0:53,968 -
40. 6 73 Milan Tatalović AK Dubrovnik Racing VW Golf GTi 6:49,520 0:56,520 -
41. 6 71 Tomislav Poljak AK Delta Sport Renault 5 GT Turbo 6:51,069 0:58,069 -
42. 3 41 Dominik Francetić KK Rijeka Fiat Punto 6:53,657 1:00,657 -
43. 2 18 Aleksandar Egić AKK DS Racing Prelog Seat Ibiza SC 7:00,428 1:07,428 -
44. 8 87 Goran Kamenjašević AK Klek Zastava Yugo 7:04,612 1:11,612 -
45. 4 56 Marina Lisica AMK No Traction Peugeot 106 7:07,556 1:14,556 -
46. 1 14 Stefan Sinčić AK Buzet Autosport Peugeot 106 7:08,961 1:15,961 -
- 4 54 Alberto Jeletić AK Opatija Fiat 127 odustao -
- 5 62 Sebastian Jaketić AK Klek Opel Astra odustao -
- 5 63 Matej Fekonja Skok (SVN) FI Racing Fiat Punto HGT odustao -
- 6 65 Franco Giacomazzi (ITA) Funny Team Lancia Delta Evo Proto odustao -
- 6 67 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Lancia Delta HF Integrale odustao -
- 6 69 Sven Katić AK Ozalj Subaru Impreza odustao -
- 9 95 Goran Radovanović AK Klek Renault Clio odustao -
- 3 37 Erik Maglica (SVN) ŠKD Top Motors Racing VW Polo nije startao -
- 3 42 Umberto Brajković AKORK Skok Racing 1993 Honda Civic nije startao -
- 4 48 Ivan Tomičić AK Župa Dubrovačka VW Golf nije startao -
- 5 64 Sandro Poldrugovac AK Buzet Autosport Fiat Ritmo nije startao -
- 9 96 Kristijan Fičor AK Klek Renault Clio nije startao -

VOZAČICE

Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 91 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 6:24,334 0:00,000 20
2. 2 26 Aleksandra Jurdana AK RI Autosport Peugeot 206 RC 6:45,765 0:21,431 15
3. 4 56 Marina Lisica AMK No Traction Peugeot 106 7:07,556 0:43,222 12
4. 2 36 Amira Bradarić AMK No Traction Peugeot 106 7:22,277 0:57,943 10

JUNIORI

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 79 Luka Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 5:59,313 0:00,000 20
2. 7 81 Matija Brkljačić AMK No Traction Opel Kadett Proto 6:22,723 0:23,410 15
3. 9 94 Renato Herc AK RI Autosport Renault Clio 6:24,529 0:25,216 12
4. 4 50 Marin Božičević AK RI Autosport Peugeot 106 6:31,768 0:32,455 10
5. 4 52 Karlo Pelicar AKORK Skok Racing 1993 Peugeot 106 6:32,067 0:32,754 8
6. 2 34 Toni Cukon AMK No Traction Citroën Saxo VTS 6:41,070 0:41,757 6
7. 4 53 Karlo Đusti AKORK Skok Racing 1993 Citroën Saxo 6:43,879 0:44,566 4
8. 3 41 Dominik Francetić KK Rijeka Fiat Punto 6:53,657 0:54,344 3
9. 2 33 Tin Beraković AKK Sveta Nedelja Toyota Yaris 7:04,686 1:05,373 2
10. 2 28 Valentino Raspović AK RTZ BMW E46 7:08,608 1:09,295 1
11. 1 14 Stefan Sinčić AK Buzet Autosport Peugeot 106 7:08,961 1:09,648 -
12. 1 8 Marin Leš AK Dugo Selo Renault Twingo 7:35,076 1:35,763 -
13. 1 15 Josip Luksetić AK Opatija Motorsport Škoda Felicia 8:16,674 2:17,361 -
- 2 21 Matej Žufić AK Istra Racing Team Ford Fiesta ST odustao -
- 5 63 Matej Fekonja Skok (SVN) FI Racing Fiat Punto HGT odustao -
- 3 37 Erik Maglica (SVN) ŠKD Top Motors Racing VW Polo nije startao -
- 3 42 Umberto Brajković AKORK Skok Racing 1993 Honda Civic nije startao -

KLASA 1

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 5 Luka Petrinić AKORK Skok Racing 1993 Peugeot 106 6:46,115 0:00,000 20
2. 1 1 Damir Petrović AK Rugvica Suzuki Swift 6:47,444 0:01,329 15
3. 1 6 Kristijan Laslavić AK INA Delta Suzuki Swift 6:53,551 0:07,436 12
4. 1 4 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 6:53,821 0:07,706 10
5. 1 3 Albert Ivančić AK Istra Racing Team Peugeot 106 6:54,959 0:08,844 8
6. 1 2 Igor Kocijančić AKORK Skok Racing 1993 Opel Corsa 7:05,928 0:19,813 6
7. 1 14 Stefan Sinčić AK Buzet Autosport Peugeot 106 7:08,961 0:22,846 4
8. 1 10 Vedran Šimunec AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 7:17,437 0:31,322 3
9. 1 11 Dražen Galović AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 7:21,632 0:35,517 2
10. 1 9 Filip Staraj AK Istra Racing Team Peugeot 106 7:23,587 0:37,472 1
11. 1 8 Marin Leš AK Dugo Selo Renault Twingo 7:35,076 0:48,961 -
12. 1 7 Vedran Radović AK Buzet Autosport Peugeot 205 7:38,421 0:52,306 -
13. 1 16 Željko Macarol AK Opatija Motorsport Fiat Punto 7:44,605 0:58,490 -
14. 1 15 Josip Luksetić AK Opatija Motorsport Škoda Felicia 8:16,674 1:30,559 -

KLASA 2

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 17 Valter Nežić AKK DS Racing Prelog Seat Ibiza SC 6:26,891 0:00,000 20
2. 2 29 Matija Žiljak AK Zagorje Renault Clio 6:27,072 0:00,181 15
3. 2 22 Robert Floričić AK Istra Racing Team Renault Clio Sport 6:27,850 0:00,959 12
4. 2 25 Denis Mikuletič (SVN) AMD Slovenija Avto Renault Clio 6:35,782 0:08,891 10
5. 2 34 Toni Cukon AMK No Traction Citroën Saxo VTS 6:41,070 0:14,179 8
6. 2 30 Zoran Živković AKORK Skok Racing 1993 Opel Astra 6:43,437 0:16,546 6
7. 2 26 Aleksandra Jurdana AK RI Autosport Peugeot 206 RC 6:45,765 0:18,874 4
8. 2 19 Ozren Vitezica AK Učka Sport Peugeot 106 6:50,960 0:24,069 3
9. 2 20 Željko Magličić AK INA Delta VW Golf 6:51,541 0:24,650 2
10. 2 31 Mario Valjužić AKORK Skok Racing 1993 Opel Astra 6:52,685 0:25,794 1
11. 2 23 Petar Šajn AK Klek Citroën C2 6:58,608 0:31,717 -
12. 2 35 Vedran Brmbolić AMK No Traction Renault Clio Sport 6:58,609 0:31,718 -
13. 2 18 Aleksandar Egić AKK DS Racing Prelog Seat Ibiza SC 7:00,428 0:33,537 -
14. 2 27 Filip Valjan AK Učka Sport Citroën C2 7:01,044 0:34,153 -
15. 2 33 Tin Beraković AKK Sveta Nedelja Toyota Yaris 7:04,686 0:37,795 -
16. 2 28 Valentino Raspović AK RTZ BMW E46 7:08,608 0:41,717 -
17. 2 36 Amira Bradarić AMK No Traction Peugeot 106 7:22,277 0:55,386 -
18. 2 32 Robert Pešćica AK Opatija Citroën C2 7:24,590 0:57,699 -
19. 2 12 Ivan Tominović AK Pula-Rovinj VW Polo 7:41,814 1:14,923 -
- 2 21 Matej Žufić AK Istra Racing Team Ford Fiesta ST odustao -

KLASA 3

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 39 Nejc Romih (SVN) AMD Šempeter Autobianchi A112 6:22,921 0:00,000 20
2. 3 38 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:34,490 0:11,569 15
3. 3 41 Dominik Francetić KK Rijeka Fiat Punto 6:53,657 0:30,736 12
- 3 37 Erik Maglica (SVN) ŠKD Top Motors Racing VW Polo nije startao -
- 3 42 Umberto Brajković AKORK Skok Racing 1993 Honda Civic nije startao -

KLASA 4

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 44 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:09,841 0:00,000 20
2. 4 47 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 6:18,790 0:08,949 15
3. 4 49 Marko Božić AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:19,860 0:10,019 12
4. 4 46 Bojan Krota AK Buzet Autosport Citroën AX 6:21,292 0:11,451 10
5. 4 43 Marin Petrić AK Rijeka Citroën Saxo 6:24,407 0:14,566 8
6. 4 50 Marin Božičević AK RI Autosport Peugeot 106 6:31,768 0:21,927 6
7. 4 52 Karlo Pelicar AKORK Skok Racing 1993 Peugeot 106 6:32,067 0:22,226 4
8. 4 45 Mauro Castellan (ITA) OWLS Peugeot 106 6:33,548 0:23,707 3
9. 4 54 Vedran Divković AMK No Traction Peugeot 106 6:39,472 0:29,631 2
10. 4 53 Karlo Đusti AKORK Skok Racing 1993 Citroën Saxo 6:43,879 0:34,038 1
11. 4 55 Igor Lisica AMK No Traction Peugeot 106 6:46,968 0:37,127 -
12. 4 56 Marina Lisica AMK No Traction Peugeot 106 7:07,556 0:57,715 -
- 4 54 Alberto Jeletić AK Opatija Fiat 127 odustao -
- 4 48 Ivan Tomičić AK Župa Dubrovačka VW Golf nije startao -

KLASA 5

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 58 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Citroën C2 6:07,638 0:00,000 20
2. 5 60 Maurizio Cvitić AK Istra Racing Team Honda Civic 6:14,649 0:07,011 15
3. 5 61 Tomislav Tarabić AKK Zanatlija Honda Civic 6:37,011 0:29,373 12
- 5 62 Sebastian Jaketić AK Klek Opel Astra odustao -
- 5 63 Matej Fekonja Skok (SVN) FI Racing Fiat Punto HGT odustao -
- 5 64 Sandro Poldrugovac AK Buzet Autosport Fiat Ritmo nije startao -

KLASA 6

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 66 Fulvio Benazzoli (ITA) Alby Racing Team Subaru Impreza 5:56,216 0:00,000 20
2. 6 68 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:03,258 0:07,042 15
3. 6 70 Marko Pleše AK Klek VW Golf 6:06,737 0:10,521 12
4. 6 72 Željko Kokotec AK INA Delta Škoda Fabia Turbo 6:33,868 0:37,652 10
5. 6 73 Milan Tatalović AK Dubrovnik Racing VW Golf GTi 6:49,520 0:53,304 8
6. 6 71 Tomislav Poljak AK Delta Sport Renault 5 GT Turbo 6:51,069 0:54,853 6
- 6 65 Franco Giacomazzi (ITA) Funny Team Lancia Delta Evo Proto odustao -
- 6 67 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Lancia Delta HF Integrale odustao -
- 6 69 Sven Katić AK Ozalj Subaru Impreza odustao -

KLASA 7

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 77 Marco Tessari (ITA) Funny Team Fiat 500 Proto Suzuki 5:53,000 0:00,000 20
2. 7 75 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat 500 5:55,521 0:02,521 15
3. 7 74 Donald Milokanović AKORK Skok Racing 1993 Zastava 750 5:57,352 0:04,352 12
4. 7 79 Luka Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 5:59,313 0:06,313 10
5. 7 78 Davor Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 6:03,431 0:10,431 8
6. 7 76 Lovro Badurina KK Rijeka Smart 4x4 6:18,446 0:25,446 6
7. 7 80 Zoran Grabović AKK Petar Klepac Opel Kadett Proto 6:21,480 0:28,480 4
8. 7 81 Matija Brkljačić AMK No Traction Opel Kadett Proto 6:22,723 0:29,723 3
9. 7 82 Mauricio Bajerić AK Istra Racing Team Innocenti Proto 6:43,227 0:50,227 2

KLASA 8

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 84 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 6:24,419 0:00,000 20
2. 8 85 Manuel Merlić AK Buzet Autosport Zastava Yugo 6:40,477 0:16,058 15
3. 8 87 Goran Kamenjašević AK Klek Zastava Yugo 7:04,612 0:40,193 12

KLASA 9

Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 89 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio Cup 5:57,212 0:00,000 20
2. 9 88 Marino Poropat AK Istra Racing Team Renault Clio Sport 6:01,293 0:04,081 15
3. 9 90 Sandro Zilli AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 6:23,294 0:26,082 12
4. 9 91 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 6:24,334 0:27,122 10
5. 9 94 Renato Herc AK RI Autosport Renault Clio 6:24,529 0:27,317 8
6. 9 92 Igor Vrga AK Dubrava Renault Clio RS 6:31,943 0:34,731 6
7. 9 93 Ivan Gustin AK Istra Racing Team Renault Clio Cup 6:40,429 0:43,217 4
- 9 95 Goran Radovanović AK Klek Renault Clio odustao -
- 9 96 Kristijan Fičor AK Klek Renault Clio nije startao -

KLUBOVI

Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK BUZET AUTOSPORT 20 Sanjin Prodan K5 20 Manuel Kodelja K4 15 Vjekoslav Čičko K7 55
2. AK ISTRA RACING TEAM0 20 Igor Janko K8 15 Marino Poropat K9 15 Maurizio Cvitić K2 50
3. AKORK SKOK RACING 1993 20 Luka Petrinić K1 12 Donald Milokanović K7 6 Zoran Živković K2 38
4. AK PULA-ROVINJ 20 Hrvoje Belinić K5 15 Domagoj Belinić K6 2 Dražen Galović K1 37
5. AK KLEK 12 Marko Pleše K6 12 Goran Kamenjašević K8 10 Miroslav Ujdenica K1 34
6. AK INA DELTA 12 Kristijan Laslavić K1 10 Luka Fabijančić K7 10 Željko Kokotec K6 32
7. AK RI AUTOSPORT 15 Ivan Jaranović K4 8 Renato Herc K9 6 Marin Božičević K4 29
8. FUNNY TEAM (ITA) 20 Marco Tessari K7 - - 20
9. ALBY RACING TEAM (ITA) 20 Fulvio Benazzoli K6 - - 20
10. AMD ŠEMPETER (SVN) 20 Nejc Romih K3 - - 20
11. AKK DS RACING PRELOG 20 Valter Nežić K2 - - 20
12. KK RIJEKA 12 Dominik Francetić K1 6 Lovro Badurina K7 - 18
13. AK ZAGORJE 15 Matija Žiljak K2 - - 15
14. AK RUGVICA 15 Damir Petrović K1 - - 15
15. AMK NO TRACTION 8 Toni Cukon K2 3 Matija Brkljačić K7 2 Vedran Divković K4 13
16, AKK ZANATLIJA 12 Tomislav Tarabić K5 - - 12
17. AK DUBROVNIK RACING 8 Milan Tatalović K6 3 Vedran Šimunec K1 - 11
18. AMD SLOVENIJA AVTO (SVN) 10 Denis Mikuletić K2 - - 10
19. AK RIJEKA 8 Marin Petrić K4 - - 8
20. AK DUBRAVA 6 Igor Vrga K9 - - 6
21. AK DELTA SPORT 6 Tomislav Poljak K6 - - 6
22. AKK PETAR KLEPAC 4 Zoran Grabović K7 - - 4
23. OWLS (ITA) 3 Mauro Castellan K4 - - 3
24. AK UČKA SPORT 3 Ozren Vitezica K2 - - 3

Partneri

Web stranica haks.hr koristi kolačiće kako bi poboljšala korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja stranice prihvaćate uvjete korištenja. Prihvaćam Ne prihvaćam